FACEBOOK PASSWORD DECRYPTOR

Facebook Password Decryptor je program na obnovu zabudnutého hesla na facebooku. Facebook je najpopulárnejšia sociálna sieť a určite tu máte vytvorený účet aj vy.Heslá, ktoré často používate si určite pamätáte.

 

Ak máte účtov viac – mail, Facebook, Instagram,…. s pamätaním hesiel vám pomôže prehliadač. Každý lepší prehliadač ponúka možnosť uložiť heslo. Čo ale v prípade keď sa prihlasujete na Facebook z iného prehliadača, v ktorom nemáte heslo uložené? Najnovšia verzia Facebook Password Decryptor vám s týmto problémom pomôže.

 

Facebook Password Decryptor download

Máš uložené heslá v prehliadači? Zmenil si v počítači prehliadač a nevieš ako zistiť heslo na Facebook si nepamätáš? Stačí ak klikneš na Facebook Password Decryptor sťahuj a heslo získaš za pár sekúnd.

Tento software funguje na princípe skenovania pamäti prehliadačov. Postup je jednoduchý. Kliknite na Facebook Password Decryptor stiahnuť zdarma, inštalovať a spustiť.  Aplikácia začne prehliadať pamäť všetkých prehliadačov, ktoré sú v počítači. Heslá, ktoré nájde vám zobrazí v tabuľke, ktorú môžete exportovať do formátov ako HTML, XML, alebo ako textový súbor. Zo zobrazenej tabuľky stačí už len vybrať správne heslo a použiť ho.

Facebook Password Decryptor na stiahnutie zadarmo vám ušetrí čas ak sa potrebujete dostať k správam v FB – Messenger. Behom chvíľky zistí heslá, ktoré máte uložené v inom prehliadači. Kliknutím na Facebook Password Decryptor download free sa nemusíte obávať žiadnych poplatkov. Program je zadarmo.

 

Facebook Password Decryptor Windows/Mac

Facebook Password Decryptor download Windows – tento program je kompatibilný len s OS Window. Heslá nájde v najpoužívanejších prehliadačoch – Explorer, Firefox, Safari, Opera a pravdaže aj v obľúbenom prehliadači Google Chrome.

Ak patríte k užívateľom operačného systému Mac heslo na Facebook si s touto aplikáciou nenájdete. Obzrieť sa ale môžete po iných programoch, alebo môžete s priateľmi komunikovať prostredníctvom programu Skype.

Program nijako váš počítač nezaťaží – nemá žiadny vplyv na výkon počítača a zaberie minimum miesta v pamäti.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 1 votes
Názov programu
Facebook Password Decryptor
Operačný systém
Windows XP, Windows Server 2003, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Software Category
Internet & siete
Cena
FREE
Stránka výrobcu