FACEBOOK PASSWORD DECRYPTOR

Facebook Password Decryptor je program na obnovu zabudnutého hesla na facebooku. Facebook je najpopulárnejšia sociálna sieť a určite tu máte vytvorený účet aj vy.Heslá, ktoré často používate si určite pamätáte.

 

Ak máte účtov viac – mail, Facebook, Instagram,…. s pamätaním hesiel vám pomôže prehliadač. Každý lepší prehliadač ponúka možnosť uložiť heslo. Čo ale v prípade keď sa prihlasujete na Facebook z iného prehliadača, v ktorom nemáte heslo uložené? Najnovšia verzia Facebook Password Decryptor vám s týmto problémom pomôže.

 

Facebook Password Decryptor download

Máš uložené heslá v prehliadači? Zmenil si v počítači prehliadač a nevieš ako zistiť heslo na Facebook si nepamätáš? Stačí ak klikneš na Facebook Password Decryptor sťahuj a heslo získaš za pár sekúnd.

Tento software funguje na princípe skenovania pamäti prehliadačov. Postup je jednoduchý. Kliknite na Facebook Password Decryptor stiahnuť zdarma, inštalovať a spustiť.  Aplikácia začne prehliadať pamäť všetkých prehliadačov, ktoré sú v počítači. Heslá, ktoré nájde vám zobrazí v tabuľke, ktorú môžete exportovať do formátov ako HTML, XML, alebo ako textový súbor. Zo zobrazenej tabuľky stačí už len vybrať správne heslo a použiť ho.

Facebook Password Decryptor na stiahnutie zadarmo vám ušetrí čas ak sa potrebujete dostať k správam v FB – Messenger. Behom chvíľky zistí heslá, ktoré máte uložené v inom prehliadači. Kliknutím na Facebook Password Decryptor download free sa nemusíte obávať žiadnych poplatkov. Program je zadarmo.

 

Facebook Password Decryptor Windows/Mac

Facebook Password Decryptor download Windows – tento program je kompatibilný len s OS Window. Heslá nájde v najpoužívanejších prehliadačoch – Explorer, Firefox, Safari, Opera a pravdaže aj v obľúbenom prehliadači Google Chrome.

Ak patríte k užívateľom operačného systému Mac heslo na Facebook si s touto aplikáciou nenájdete. Obzrieť sa ale môžete po iných programoch, alebo môžete s priateľmi komunikovať prostredníctvom programu Skype.

Program nijako váš počítač nezaťaží – nemá žiadny vplyv na výkon počítača a zaberie minimum miesta v pamäti.

Je Facebook Password Decryptor zadarmo? ✅

Áno, program Facebook Password Decryptor si môžete stiahnuť zadarmo. Funguje ale len v počítačoch s operačným systémom Windows.

Ako nájde program Facebook Password Decryptor heslo? 🌸

Program Facebook Password Decryptor nájde heslo rýchlim prehľadaním všetkých internetových prehliadačov, ktoré máte v počítači. Zistí aké heslá ste používali a všetky ich zobrazí. Vy si z ponuky vyberiete heslo, o ktorom si myslíte, že patrí vášmu facebookovému účtu.

Nájde program aj Facebook Password v inom počítači? 💻

Nie, tento program nájde vaše heslo len v počítačoch, v ktorých ste sa do FB aspoň raz prihlásili a dovolili ste prehliadaču uložiť vaše prihlasovacie údaje. Ak chcete zistiť svoje heslo z počítača, na ktorom ste prvý krát nepodarí sa vám to.

Funguje program Facebook Password Decryptor aj vo Windows 10? 🔍

Nie, verzia programu Facebook Password Decryptor, ktorú si môžete tu stiahnuť vo Windows 10 nefunguje. Ak sa ale obzriete na internete možno sa vám podarí nájsť aj Facebook Password Decryptor Windows 10.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
2 based on 16 votes
Názov programu
Facebook Password Decryptor
Operačný systém
Windows XP, Windows Server 2003, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Software Category
Internet & siete
Cena
FREE
Stránka výrobcu