YOUCAM PERFECT (mobilná app)

YouCam Perfect je aplikácia na úpravu fotografií v mobile. Množstvo efektov a filtrov, ktoré v programe nájdete vám pomôže upraviť vašu fotku, vytvoriť koláž alebo zmeniť na fotke aj vašu náladu.

Najnovšia verzia YouCam Perfect na stiahnutie zadarmo vám umožní upravovať fotky tak ako žiadna iná apka. Sťahuj YouCam Perfect a uprav svoju selfi presne podľa svojich predstáv. Zaves ju na sociálnu sieť, alebo pošli priateľom.

 

YouCam Perfect download

Program na úpravu fotiek priamo v mobilnom telefóne vám ušetrí množstvo času jej úpravami v počítači. YouCam Perfect na stiahnutie zadarmo toho ale dokáže oveľa viac ako len upraviť fotku. Nejde len o samotnú úpravu vašej tváre či postavy, ale zvládne aj odstrániť predmety, ktoré na fotke nechcete mať.

Mobilná aplikácia YouCam Perfect zdarma na fotke automaticky vyhľadá tvár aby ste ju mohli upraviť. Tiež s ňou môžete vytvárať koláže, pridávať k fotke text, samolepky alebo animované efekty. Najlepšie urobíte ak si upravené fotky uložíte hneď do cloudu a budete mať k nim prístup z akéhokoľvek zariadenia.

A ako je to s tou úpravou fotiek? App YouCam Perfect zdarma vám dokáže vybieliť zuby, zjednotiť farbu pleti a zbaviť vás na fotke pigmentových škvŕn alebo vrások, upraviť úsmev, predĺžiť nohy či zoštíhliť pás. V YouCam Perfect apk nájdete množstvo možností ako upraviť fotku a to všetko zadarmo. Ak vám nestačí  PhotoShop v počítači  stiahnite si program na úpravu fotiek do mobilu.

 

YouCam Perfect Android / iPhone

Kliknúť na YouCam Perfect download môžete kedykoľvek. Získate aplikáciu na úpravu fotiek. Hneď ako sa odfotíte fotku upravíte a môžete ju zavesiť na FB, Instagram či inde.

Aplikáciu si môžete stiahnuť do mobilných telefónov s androidom aj iPhone –  v App Store, v Google Play, alebo z tejto stránky.

  • YouCam Perfect download Android
  • YouCam Perfect download iPhone (tu)
ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
YouCam Perfect
Operačný systém
Android
Software Category
Mobilné app
Cena
Free
Stránka výrobcu