WINMAIL OPENER (prehliadanie súborov)

Winmail Opener je program na prehliadanie súborov, ktoré sa môžu objaviť vo vašich mailoch ak sú z MS Outlook. Tento program vám ho pomôže otvoriť.

Najnovšia verzia Winmail Opener na stiahnutie zadarmo vám otvorí a umožní prehliadať súbory s koncovkou, s ktorou sa bežne nestretávate winmail.dat. Sťahuj Winmail Opener a zisti, čo ti v maily prišlo.

 

 Winmail Opener download

Ak si myslíte, že sa so súbormi s touto koncovkou nestretnete môžete sa mýliť. Rôzne programy na správu emailov spracúvajú formáty správ rôzne. Ak vám niekto pošle mail prostredníctvom zle nakonfigurovaného poštového klienta Microsoft Outlook príde vám súbor vo formáte winmail.dat.

Ak vám príde takýto súbor mali by ste požiadať odosielateľa aby vám poslal správu znova, ale vo formáte plain text. Druhá možnosť je stiahnuť si program Winmail Opener zadarmo, ktorý vám prílohu mailu s týmto súborom otvorí.

 

 Winmail Opener Windows / Mac

Program Winmail Opener na stiahnutie zadarmo sa jednoducho ovláda. Otvorí súbory vo formáte RTF s TNEF kódovaním. Otvorené súbory môžete uložiť kdekoľvek v počítači. Tento softvér podporuje viac jazykov, je medzi nimi aj čeština, takže sa nemusíte obávať, že mu nebudete rozumieť.

Winmail Opener download Windows – program je kompatibilný s operačným systémom Windows. Môžete si ho pokojne stiahnuť do najnovších počítačov s Windows 10, starších s Windows 8, 7 ale aj do PC s operačným systémom ešte starším – Windows ME, Windows 95 či 98 a ďalších.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Winmail Opener
Operačný systém
Windows XP, Windows Vista, Windows 7
Software Category
Ulity & Ostatné
Cena
Free
Stránka výrobcu