WILD WEST COWBOY REDEMPTION (akčná hra do mobilu)

Wild West Cowboy Redemption je mobilná dobrodružná hra, v ktorej z vás bude kovboj. Staň sa pištoľníkom na Divokom západe. Postavte sa proti nepriateľov v súboji a nastoľte spravodlivosť.

Najnovšia verzia Wild West Cowboy Redemption na stiahnutie zdarma je inšpirovaná filmami z divokého západu. Kaňony, púšte, mestečká a samozrejme súboje, pri ktorých lietajú guľky. Sťahuj Wild West Cowboy Redemption.

 

Wild West Cowboy Redemption download

Máte radi prestrelky? Chcete sa postaviť vo férovom súboji proti tým najväčším gaunerom z Divokého západu? Ak áno potom je app Wild West Cowboy Redemption zdarma presne pre vás. Obujte si kovbojské čížmi a vyberte sa nastoliť spravodlivosť.

V hre Wild West Cowboy Redemption zadarmo sa vám do cesty pripletie veľa nepriateľov. Preto je dôležité aby ste mali svoj revolver vždy pri sebe. Presnosť streľby môžete trénovať na sklených fľašiach. Ako v hre postupujete môžete sa dostať k rôznym kovbojským klobúkom, ktoré majú rôzne výhody. Zaujímavosťou v mobilnej hre Wild West Cowboy Redemption na stiahnutie zdarma sú vzácne a legendárne klobúky.

Okrem klasických strieľačiek na vás v hre Wild West Cowboy Redemption zadarmo čaká množstvo ďalších westernových hier. Nudiť sa v tejto hre určite nebudete. Staň sa najlepším strelcom Divokého západu a začni hrať túto akčnú hru.

 

Wild West Cowboy Redemption Android / iPhone

Zmerajte si svoje sily a schopnosti v strieľaní v hre Wild West Cowboy Redemption zdarma. Podarí sa vám nabiť rýchlejšie ako nepriateľovi? A akú dobrú mušku máte? Kliknite na Wild West Cowboy Redemption download free a zistite to.

Hru z Divokého západu si môžete stiahnuť do mobilného telefónu s Androidom a aj do iPhone. Kompatibilné verzie najdete na Google Play alebo v App Store

  • Wild West Cowboy Redemption download Android
  • Wild West Cowboy Redemption download iPhone ( tu )
ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Wild West Cowboy Redemption
Operačný systém
Android, iPhone
Software Category
Akčné hry
Cena
Free