WIKIHOW – rady a návody do mobilu

wikiHow je názov aplikácie v ktorej nájdete vždy rady a návody na čokoľvek. Nemusíte byť majstrom aby ste vedeli niečo opraviť či urobiť. Je jedno čo potrebujete, radu ako na to a aj podrobné inštrukcie nájdete v tejto aplikácii.

Najnovšia verzia wikiHow na stiahnutie zadarmo je mobilná aplikácia s tisíckami podrobných a zrozumiteľných návodov na čokoľvek. Nemusíte byť majstrom aby ste s touto aplikáciou čokoľvek zvládli urobiť. Sťahuj wikiHow.

 

wikiHow download

App wikiHow zadarmo je mobilný program, s ktorým sa naučíte robiť čokoľvek. A keď hovoríme čokoľvek tak tým aj myslíme čokoľvek. Od poskytnutie prvej pomoci cez používanie najnovších mobilných telefónov a aplikácií až po cvičenie a budovanie svalovej hmoty.

To ale nie je všetko. V aplikácii wikiHow na stiahnutie zadarmo nájdete aj užitočné rady a návody napríklad na správne uviazanie kravaty či iných uzlov prípadne ako opraviť defekt a vymeniť pneumatiku. V prípade potreby tu nájdete aj rady ako prejsť mínovým poľom alebo ako pilotovať lietadlo. Aj keď možno tieto návody nevyužijete vždy ide o príjemné a poučné čítanie.

S týmto mobilným programom máte vždy všetky rady po ruke v jednej aplikácii. Okrem podrobných návodov tu nájdete aj videonávody. Tie sa vám zídu ak budete potrebovať poradiť pri varení či pečení. Áno, aj to v aplikácii wikiHow zdarma nájdete.

 

wikiHow Android / iPhone

Nahraďte zdĺhavé hľadanie návodov a tutoriálov na internete jednou aplikáciou. Vďaka podrobným článkom, fotografiám a videám zvládnete čokoľvek. Prečítajte si náhodné články pre zábavu alebo článok dňa. Z viac ako 180 000 článkov tu nájdete isto aj návod, ktorý práve potrebujete.

Túto užitočnú mobilnú aplikáciu si môžete stiahnuť do mobilných telefónov s Androidom a aj iPhone. Potrebujete len verziu kompatibilnú s vašim telefónom.

  • wikiHow download Android
  • wikiHow download iPhone ( tu )
ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
wikiHow
Operačný systém
Android, iPhone
Software Category
Mobilné app
Cena
Free