WAZE – kvalitná navigácia vrátane dopravných upozornení (mobilná app)

Waze je mobilná navigácia, ktoré sa radí medzi tie najlepšie. Nie len že vám ukáže cestu z bodu A do bodu B ale zároveň vás upozorní aj na možné zápchy, obchádzky, uzávery a pod.

 

Waze download

Najnovšia verzia app Waze na stiahnutie zadarmo je navigácia, ktorú môžete mať v mobilnom telefóne. Ako klasická navigácia vám ukáže cestu a zároveň vás upozorní na možné obmedzenia na konkrétnej trase.

S aplikáciou Waze budete vždy vedieť čo sa práve deje. Nezaskočia vás uzavreté cesty, opravy na cestách, zápchy, policajti na ceste alebo kolóny. Vďaka týmto informáciám bude vaša cesta plynulá a určite aj rýchlejšia.  Aplikácia vám aj zobrazí čas kedy sa dostavíte do cieľa. Samozrejme, že navigácia berie do úvahy aktuálne dianie na ceste. S Waze zdarma budete presne vedieť ako dlho vám bude cesta trvať.

 

Waze Android / iPhone

Kvalitnú navigáciu si môžete zakúpiť, alebo si ju stiahnuť do mobil zadarmo a kliknúť na Waze download. V závislosti od mobilného telefónu môžete nájsť aplikáciu vo verzii pre iPhone a aj android.  Aplikáciu nájdete v Google Play a aj v App Store.

  • Waze download Android
  • Waze download iPhone ( tu )
ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Waze
Operačný systém
Android, iPhone
Software Category
Mobilné app
Cena
Free