VšZP ( preukaz poistenca v mobile)

VšZP ( Preukaz poistenca v mobile) je šikovná aplikácia do mobilného telefónu, s ktorou budete mať tento preukaz stále pri sebe. Aplikácia sa hodí každému, kto nerád nosí pri sebe množstvo preukazov a kartičiek.

Najnovšia verzia VšZP na stiahnutie zadarmo je k dispozícii všetkým poistencom tejto poisťovne. Sťahuj VšZP mobilnú aplikáciu a získaš prehľad o všetkom čo sa týka tvojho zdravia.

 

VšZP download

Stiahnutím apk VšZP zdarma získate program, v ktorom máte uloženú kartičku poistenca. To ale nie je všetko. S VšZP zadarmo získate aj prehľad o liekoch, ktoré užívate, o ich účinkoch, vedľajších účinkoch a pod.  Nájdete tu aj „peňaženku zdravia“ na čerpanie benefitov, ktoré poisťovňa ponúka, nechýbajú ani podrobnosti o výkonoch lekárov a zoznam vašich lekárov. Pri výbere lieku v lekárni nemusíte vyberať preukaz, stačí ak ukážete recept v mobile lekárničke, ktorá vám po zosnímaní čiarového kódu vydá konkrétny liek.

Popri množstve rôznych kreditných a debetných kariet, občianskeho a vodičského preukazu či vernostných kariet je niekedy ťažké udržať v nich prehľad. Aplikácia VšZP na stiahnutie zadarmo vás týchto nepríjemností zbaví.

Okrem vlastnej zdravotnej dokumentácie v tejto apke nájdete aj zoznam lekární, lekárov, pohotovosti či pobočiek VšZP. Kliknúť na VšZP download vám umožní získavať pripomienky formou notifikačných správ ( informácie k liekom, informácie k reklamácii zdravotnej starostlivosti, pripomienka na lekársku prehliadku a pod.).

 

VšZP Android / iPhone

Vývojárom aplikácie je Všeobecná zdravotná poisťovňa, ktorá takto vyšla v ústrety svojim poistencom. VšZP app je možné si stiahnuť zadarmo do mobilných telefónov s operačným systémom Android aj iPhone. Tento program nájdete v App Store a aj v Google Play.

Aby vám aplikácia v mobile perfektne fungovala je potrebné si stiahnuť verziu, ktorá bude s vašim mobilom kompatibilná

  • VšZP download Android
  • VšZP download iPhone

VšZP zadarmo vám umožní odložiť preukaz poistenca doma. Ak máte túto aplikáciu nepotrebujete mať preukaz stále pri sebe.

Pre koho je aplikácia VšZP? 📱

Aplikácia Všeobecnej zdravotnej poisťovne je vhodná pre všetkých klientov tejto poisťovne. Vďaka aplikácii sa dostanú rýchlo k údajom o svojom zdravotnom poistení.

Čo všetko je v app VšZP? 👍

V tejto aplikácii nájdete údaje o svojom zdravotnom poistení. Zistíte či máte nedoplatok na poistnom. Tiež tu nájdete benefity pre poistencov VšZP, koľko poisťovňa zaplatila za vašu zdravotnú starostlivosť, e-recepty, lekárne v okolí a veľa ďalšieho

Môžem si aplikáciu stiahnuť zadarmo? ✅

Áno, aplikáciu VšZP si môžete stiahnuť zadarmo. Aby ste sa dostali k svojim údajom je potrebné overenie poistenca VšZP a hneď získate prístup k údajom. Používanie aplikácie je bezplatné.

Ako si aktivujem aplikáciu VšZP? 🏥

Aplikáciu VšZP si môžete stiahnuť do mobilného telefónu. Aby ste mohli využívať všetky jej výhody je potrebné si ju ešte aktivovať. Môžete tak urobiť v pobočke poisťovne alebo v najbližšej lekárni, ktorá to umožňuje. Zoznam lekární nájdete v aplikácii

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
4.5 based on 4 votes
Názov programu
VšZP
Operačný systém
Android
Software Category
Mobilné app
Cena
Free
Stránka výrobcu