THEHUNTER: CALL OF THE WILD (pc hra)

TheHunter: Call of the Wild je počítačová hra z loveckého prostredia. Každá verzia tejto hry prináša novinky a zaujímavé nápady, ktoré hru vylepšia. Ak neveríte skúste si ju zahrať.

Najnovšia verzia TheHunter: Call of the Wind na stiahnutie je obľúbená hra, ktorú poznajú na celom svete. Kým v niektorých častiach lovíte dinosaurov v tejto sa dostanete do súčasnosti. Sťahuj TheHunter: Call of the Wind a lov môže začať.

 

TheHunter: Call of the Wind download

Perfektná grafika a detailné prepracovanie hry vás uchváti okamžite. Lov v takmer reálnych podmienkach je to, čo vám hra TheHunter: Call of the Wind na stiahnutie v plnej miere ponúka.

PC hra TheHunter: Call of the Wind vás dostane do krajiny kde nájdete plno zvierat, od králikov, cez diviakov a jelene až po vlkov a medvede. Zvieratá môžete loviť v lesoch, trávnatých porastoch, na lúkach, horách alebo v močiaroch. Každý detail hry je perfektne prepracovaný.

V TheHunter: Call of the Wild môžete loviť na 80 km2.  Aby ste vedeli kde ste nájdete v hre mapu. A aby bol lov naozaj realistický v tejto pc hre sa mení aj počasie a zvieratá sa správajú realisticky, takže ak si nedáte pozor môže sa stať, že na vás  predátor zaútočí a zraní vás.

 

TheHunter: Call of the Wind Windows / Mac

V TheHunter: Call of the Wind nájdete kampane pre jednotlivcov – TheHunter: Call of the Wind singleplayer. Ak hľadáte hru, ktorú by ste si mohli zahrať s priateľmi v tejto hre nájdete aj to – TheHunter: Call of the Wind multiplayer.

Táto hra nie je zadarmo a spoločnosť Avalanche Studio nevydala ani žiadnu demoverziu TheHunter: Call of the Wind. Môžete si ju po zakúpení stiahnuť do počítačov s operačným systémom Windows.

Ak vás hry s loveckou tematikou bavia môžete si jednu stiahnuť aj do mobilných telefónov. Mobilnú hru Deer Hunter Classic si môžete stiahnuť do mobilov s androidom ale aj do iPhone. Potrebujete len kompatibilné verzie hry.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
0.5 based on 6 votes
Názov programu
TheHunter: Call of the Wind
Operačný systém
Win 7, Win Vista, Win XP, Win 10, Win 8
Software Category
Hry
Cena
Free