THE SIMS do mobilu (hra)

The Sims je mobilná hra, ktorá sa radí do žánru simulátorov. Vytvorte si v hre vlastnú postavu a prežite virtuálny život. Tento simulátor života vám môže byť známy z rovnomennej počítačovej verzie.

Najnovšia verzia The Sims na stiahnutie zadarmo je výborná hra, kde môžete viesť svoj druhý život. Roztomilé postavičky s vtipnými hláškami čakajú len na to, kedy začnete hrať. Sťahuj The Sims.

 

The Sims download

App The Sims na stiahnutie zadarmo vás dostane do sveta Simíkov. Vytvorte si svoju postavu (Simíka) vyberte mu prácu, stretávajte sa s priateľmi alebo choďte na párty. V mobilnej hre The Sims zadarmo môžete robiť čo len chcete, presne ako v PC verzii hry. Vyberte si účes, zlaďte oblečenie a pridajte mu vlastnosti. Keď to budete mať môže hra začať.

Chodenie do práce a na párty nie je v hre The Sims zdarma to jediné čo budete robiť. V tejto hre vediete virtuálny život so všetkým čo k tomu patrí. Postavte si dom, vyberte nábytok, vymaľujte ho. Založte si rodinu alebo sa venujte koníčkom. Tak ako ide bežný život ide život aj v tejto hre. Stretávajte sa s inými Simíkmi, uzatvárajte priateľstvá alebo nadväzujte známosti.

O svoju postavu sa v aplikácii The Sims zdarma musíte starať. Potrebuje aj jesť, piť a obliekať sa. Môžete si zájsť do salónu alebo sa len prejsť po parku. Cheaty The Sims vám asi v tejto mobilnej verzii nepomôžu, ale nič to neuberá kvalitám hry.

 

The Sims Android / iPhone

Simulátory sa tešia veľkej obľube. Môžete s nimi prežiť to čo by ste v reálnom svete prežili málokedy. Môžete viesť kamión alebo si sadnúť do kokpitu stíhačky. Hra The Sims zadarmo je simulátor reálneho života. Skúste ako by vyzeral váš život keby bolo keby.

Aplikáciu si môžete stiahnuť do mobilných telefónov s Androidom a aj do iPhone. Kompatibilné verzia nájdete v App Store alebo Google Play

  • The Sims download Android
  • The Sims download iPhone ( tu )
ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
The Sims
Operačný systém
Android, iPhone
Software Category
Mobilné app
Cena
Free