THE SIMS 4 (PC hra)

The Sims 4 je ďalšia časť obľúbenej hry. Zabudnite na akčné, logické alebo kartové hry. Rada hier The Sims je založená na základe simulátora života, alebo virtuálnej reality. Nech už túto hru nazvete akokoľvek môžete si v nej vybudovať svet, ktorý bude mať vaše pravidlá.

 

Najnovšia The Sims 4 ponúka lepších Simíkov, ktorí majú rôzny vzhľad, rôzne povahy a vedia prejaviť aj emócie. Kreativite sa medze nekladú a jednotlivých Simíkov si môžete vytvoriť sami.

Ak sa obávate, že si v hre veľa dobrodružstva neužijete nemusíte sa obávať. Vytvorte si svoju postavu, nájdite jej bývanie, prácu a aj partnera, či partnerku. Nechýba ani možnosť kultúrneho vyžitia. Počítačové hry nemusia byť len o strieľaní a naháňačkách, ale aj o bežnom živote.

 

The Sims download

Dostal si chuť na pohodovú hru z kategórie simulátor života? The Sims 4 sťahuj a uži si pokojné a pohodové chvíle pri hre.

Vytvor si svoju postavu a vpusti ju do virtuálneho sveta. Túto hru vydala spoločnosť Electronic Arts a dosiahla s ňou veľký úspech. Ak ste dostali chuť na hru môžete si demo The Sims 4 stiahnuť zdarma.

The Sims singleplayer vám ponúkne dostatok príjemnej zábavy. Hru pre jedného hráča si rýchlo obľúbite. Skôr než sa rozhodnete hru zakúpiť môžete si ukážku The Sims 4 stiahnuť zdarma.

 

The Sims 4 PC

Ak využijete ponuku The Sims PC download získate demo verziu. To úplne postačí na to, aby ste zistili či vás hra baví. The Sims 4 plná verzia je obohatená o množstvo zaujímavých doplnkov. Budete si ich môcť stiahnuť „The Sims dodatky k stiahnutiu zdarma“ a obohatiť hru napríklad o domácich maznáčikov.

Hru si môžete stiahnuť do počítača v rôznych jazykoch. Isto nájdete skúšobné verzie The Sims free download SK, alebo CZ. Aby The Sims 4 perfektne fungovala a nič nebránilo jej spusteniu potrebujete mať v PC inštalovanú hernú službu Origin.

Plná verzia The Sims 4 je na CD. Ak vás zaujíma The Sims 4 cena, počítajte, že vás vyjde na približne 20 EUR.

Aká hra je The Sims? 👦

The Sims je hra, ktorá spadá do žánru simulátorov. Simuluje reálny život, preto je vhodná pre všetkých, ktorí dávajú prednosť pokojným hrám, v ktorých sa nestrieľa. Vďaka tomu, že ide o simulátor reálneho života. Možno práve preto sa pc hra radí medzi najsťahovanejšie simulátory na svete.

Môžem si The Sims 4 stiahnuť zadarmo? 💻

Zadarmo si môžete stiahnuť len demo verziu hry. Najlepšie tak zistíte, či vám tento štýl vyhovuje. Podľa toho sa môžete následne rozhodnúť či si hru zakúpite v plnej verzii, alebo sa obzriete po inej pc hre.

Zaujíma ma cena The Sims 4? Koľko stojí plná verzia hry? 🍀

Ak vás zaujala ukážka hry, alebo ste už hrali predchádzajúce časti tejto hry a neviete sa dočkať kedy budete mať jej pokračovanie môžete si The Sims 4 zakúpiť. Cena Sims sa pohybuje okolo 20 euro. Cena môže byť ovplyvnená aj prípadnou akciou spoločnosti, ktorá ju ponúka.

Môžem si pc hru The Sims 4 stiahnuť aj do mobilného telefónu? 📱

Áno, môžete. Pc hra The Sims 4 je aj vo verzii, ktorá je kompatibilná s mobilným telefónom s Androidom aj iPhone. Potrebujete ale kompatibilné verzie. Verziu The Sims 4 do mobilu nájdete v Google Play alebo App Store.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
3.5 based on 41 votes
Názov programu
The Sims 4
Operačný systém
Windows xp, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Mac OS
Software Category
Hry, Staregie
Cena
FREE TRIAL (Demo)
Stránka výrobcu