MARIÁŠ (kartové hry)

Mariáš, pre tých ktorým nič tento pojem nehovorí je veľmi obľúbená kartová hra. Ak máte chuť na partičku mariášu nemusíte zvolávať priateľov. Mariáš okamžite si môžete s aplikáciou v telefóne, či počítači zahrať kedykoľvek.

 

Mariáš zadarmo si môžu stiahnuť nie len hráči, ale aj začiatočníci, ktorí majú dosť strieľačiek a chcú začať hrať iný typ hier. Na najbližšom mariášovom turnaji už budete patriť medzi skúsených hráčov.

Variant tejto hry sa volá volený mariáš. Vašimi protihráčmi sú naprogramovaní počítačoví hráči. Najnovšia verzia Mariáš na stiahnutie zdarma vám umožní nastavenie pravidiel miešania kariet, cenníku, rýchlosti hry, atď

 

Mariáš download

Kartových hier je veľmi veľa, okrem Mariášu si môžete zahrať aj hru s názvom Sedma, alebo detskú hru Pexeso. Mariáš na stiahnutie zdarma si môžete prispôsobiť svojim požiadavkám.

Svoje úspechy a výsledky všetkých hier program zaznamenáva a vy tak máte prehľad ako sa vám darilo. Dostali ste chuť na mariáš? Stačí si len mariáš stiahnuť zadarmo a začať hrať. Mariáš hrať hneď ako naň dostanete chuť vám umožní len táto aplikácia.

 

Mariáš Windows / Mac

Najnovšia verzia Mariáš zadarmo bude spoľahlivo fungovať len v počítačoch s operačným systémom Windows. Ak vyhľadávate výraz Mariáš Windows download free dajte si pozor. Najnovšia verzia je kompatibilná s Windows 10, 8 a 7 a Windows Vista. Jedinou podmienkou je aby ste mali inštalovaný .NET 4.5. Pokiaľ ho nemáte môžete si ho stiahnuť.

Ak používate starší operačný systém je dobré stiahnuť si staršiu verziu hry, alebo si zahrať niektorú inú, trebárs aj online hru.

Ak hľadáte Mariáš Mac download free stačí len tento výraz zadať do internetového prehliadača, stiahnuť a začať hrať.

Chcete mať túto kartovú hru stále po ruke? Mariáš pre Android je tou najlepšou možnosťou ako si zahrať mariáš a pritom nemusieť vstať ani z postele.

Čo je mariáš? 🧡

Mariáš je kartová hra, ktorá sa hrá so sedmovými kartami. Existuje viac verzií tejto hry. Ak vás zaujíma aké má mariáš pravidlá nájdete ich na internete. Ak ich zvládnete a hra sa vám zapáči môžete sa zúčastňovať rôznych mariášových turnajov.

Ako si stiahnem pc program Mariáš do počítača? 💻

Hru Mariáš si stiahnete jednoducho do počítača kliknutím na okienku "Stiahnuť". Verzia, ktorú vám na stránke ponúkame je kompatibilná s počítačmi s operačným systémom Windows. Dobre funguje v starších verziách operačného systému, ale aj vo Windows 10.

Môžem si stiahnuť aj app Mariáš do mobilu? 📱

Áno, existuje. Na internete nájdete verzie tejto hry, ktoré budú perfektne fungovať v mobilných telefónoch s Androidom aj iPhone.

Aké kartové hry si môžem stiahnuť do PC? 👍

Do počítača si môžete stiahnuť množstvo kartových hier. Od tu spomínaného Mariášu cez Sedmu a ďalšie hry. Existujú aj kartové hry pre deti - Pexeso, ktorú si môže zahrať celá rodina.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
3 based on 24 votes
Názov programu
Mariáš (kartová hra)
Operačný systém
Windows xp, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10
Software Category
Hry
Cena
FREE