TELEGRAM DESKTOP (online komunikácia)

Telegram Desktop je počítačový komunikačný program, pomocou ktorého budete neustále v kontakte so svojimi blízkymi, ktorí majú tento softvér v počítači tiež.

Najnovšia verzia Telegram Desktop na stiahnutie zadarmo sa zameriava hlavne na bezpečnosť. Všetky správy, odoslané a prijaté súbory a každá konverzácia sú zašifrované. To ale nie je jediná výhoda, pre ktorú by ste na odkaz Telegram Desktop sťahuj mali kliknúť.

 

Telegram Desktop download

Existuje množstvo komunikačných softvérov, ktoré vám zabezpečia rýchle spojenie s priateľmi a bezplatné posielanie správ. Zistiť, ktorá komunikačná aplikácia zadarmo vám najlepšie vyhovuje môže chvíľu trvať. Každá z nich má iné výhody. Telegram Desktop na stiahnutie zadarmo  kladie dôraz na bezpečnú komunikáciu.

Počas siedmych rokov existencie tohto programu sa počet jeho užívateľov niekoľkonásobne zvýšil. Teraz túto aplikáciu používa viac ako 400 miliónov užívateľov. Kliknite aj vy na Telekom Desktop download a pridajte sa k nim. Posielajte správy rýchlejšie, bez obmedzenia s ochranou pred hackermi.

Možno ste si zvykli na Skype či iný podobný program s množstvom funkcií. Nájdete ich ale aj v Telegram Desktop zdarma. Môžete posielať nie len správy ale aj dokumenty, audio súbory či obrázky. Intuitívne rozhranie, zoznam kontaktov, upozornenia na prichádzajúce správy  – komunikačný program zadarmo Telegram Desktop si jednoducho obľúbite hneď ako si ho stiahnete.

 

Telegram Desktop Windows / Mac

Tak ako WhatsApp, Messenger či iné podobné programy aj Telegram Desktop zdarma môžete mať v počítači aj mobilnom telefóne. Potrebujete len kompatibilnú verziu, ktorá by vo vašom zariadený perfektne fungovala.

Či už používate operačný systém Windows alebo Mac môžete si stiahnuť konkrétnu verziu tohto softvéru.

  • Telegram Desktop download Windows
  • Telegram Desktop download Mac

Telegram Desktop apk môžete mať aj v mobilných telefónoch (pre Android aj iPhone). Výhodou programu je fakt, že komunikácia sa uloží do cloudu na vašom účte čo umožňuje rýchlu synchronizáciu a rýchly prístup k programu z akéhokoľvek zariadenia v ktorom máte túto aplikáciu

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 2 votes
Názov programu
Telegram Desktop
Operačný systém
Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10
Software Category
Komunikácia
Cena
Free
Stránka výrobcu