TAP AWAY (logická hra do mobilu)

Tap Away je logická hra, ktorú si môžete stiahnuť do mobilného telefónu. Táto 3D logická hra vám dá poriadne zabrať, takže ak si trúfate na túto výzvu pustite sa do toho ešte dnes.

Najnovšia verzia Tak Away na stiahnutie zadarmo je 3D logická mobilná hra. V tejto hre bude vašou úlohou vyčistiť blok. Dajte si ale pozor, blok sa pohybuje, otáča a občas sa v ňom môžu všetky kocky poprehadzovať. Sťahuj Tap Away.

 

Tap Away download

Logické hry sú veľmi obľúbené na celom svete. Medzi ne patrí aj app Tap Away zadarmo. Nejde o bežnú logickú hru ale o 3D hru, ktorá poriadne potrápi váš mozog. Odstráňte všetky kocky z bloku jednoduchým poklepaním. Zdá sa vám to ľahké? Skúste to. Odstránenie blokov nie je také jednoduché ako sa môže zdať.

Hneď ako si hru Tap Away zdarma pustíte zobrazí sa vám blok pozostávajúci z menších blokov, na ktorých sú šípky. Bloky môžete posúvať v smere šípok. Vašou úlohou je pohybovať blokmi tak, aby ste ich odstránili z veľkého bloku. Veľký blok môžete otáčať pohybom prstov po obrazovke telefónu.

V mobilnej hre Tap Awya na stiahnutie zadarmo to ale nie je všetko. Náročnosť hry sa zvyšuje po každom levely. Bloky môžu mať rôzne tvary a ich vyčistenie tak môže byť náročnejšie. S touto hrou precvičíte svoje kritické myslenie a zvýšite aj odolnosť organizmu na stres. Svoje úspechy v hre môžete zdieľať na sociálnych sieťach a pochváliť sa pred priateľmi.

 

Tap Away Android / iPhone

Kliknutím na Tap Away download free získate zdarma výbornú logickú hru, ktorú hrajú milióny ľudí po celom svete. Táto logická 3D hra je vysoko návyková a jej hrateľnosť sa každou úrovňou zvyšuje.

Hru si môžete stiahnuť do mobilných telefónov s operačným systémom Android

  • Tap Away download Android.

Verziu tejto hry pre iPhone nenájdete. Určite sa vám ale podarí nájsť vhodnú alternatívu. Napríklad LogicLike Mozgovňa.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Tap Away
Operačný systém
Android
Software Category
Hry
Cena
Free