SUBTITTLE TRANSLATOR (preklad titulkov)

Subtitle Translator je program, s ktorým môžete prekladať titulky. Ak sa vám nepodarilo nájsť film s titulkami vo vašom jazyku môžete si ich s týmto programom preložiť.

 

Subtitle Translator download

Hľadáte titulky k filmu, ktorým by ste rozumeli? S programom Subtitle Translator na stiahnutie zadarmo už nemusíte prehľadávať celý internet. Titulky k filmu si môžete preložiť s týmto programom.

Subtitle Translator zadarmo preloží titulky a načasuje ich tak ako pôvodné. Nemusíte sa tak obávať, že nebudú sedieť titulky s filmom. Ak by bol s titulkami predsa len problém (boli by posunuté oproti filmu) chyba bude v samotných pôvodných titulkoch. Ako stiahnuť titulky a ako ich správne nastaviť sa dozviete v tomto článku.

 

Subtitle Translator Windows / Mac

Subtitle Translator zdarma podporuje najpoužívanejšie formáty titulkov SRT a VTT. Podporuje viac ako 50 jazykov medzi ktoré patrí ako angličtina, čínština tak aj slovenčina a čeština.

Prekladač titulkov zadarmo si môžete stiahnuť do počítačov s operačným systémom Windows – Subtitle Translator download Windows.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Subtitle Translator
Operačný systém
Win 7, Win 10, Win 8, Win 8.1
Software Category
Utility & Ostatné
Cena
Free