SMART TOOLS – nástroje (mobilná app)

Smart Tools – nástroje je mobilná aplikácia, ktorá obsahuje šesť mobilných programov s nástrojmi. Získate tak kompletný balíček aplikácií, z ktorých sa vám každá jedna môže kedykoľvek zísť.

Najnovšia verzia Smart Tools – nástroje na stiahnutie je v podstate už druhá séria tejto aplikácie. V tejto časti nájdete šesť aplikácií s dokopy 15 – timi nástrojmi. Sťahuj Smart Tools – nástroje.

 

Smart Tools – nástroje download

Druhá časť aplikácie Smart Tools sa bude pravidelne aktualizovať, takže môže v budúcnosti obsahovať aj ďalšie užitočné nástroje. A čo všetko v tejto aplikácii nájdete?

Kolekcia nástrojov Smart Ruler Pro obsahuje vodováhu, závit, uhol, dĺžku alebo sklon. Sada Smart  Measure Pro meria vzdialenosť, výšku, šírku alebo rozlohu. Smart Compass Pro obsahuje kompas a detektor kovov. To ale nie je všetko. V app Smart Tools na stiahnutie nájdete aj meter na meranie hĺbky, svetlo alebo zväčšovacie sklo a ďalšie užitočné nástroje.

Aplikácia Smart Tools – nástroje obsahuje množstvo užitočných programov, ktoré môžete mať v jednej aplikácii. Nemusíte si sťahovať lupu do mobilu, alebo program na meranie vzdialenosti, všetko nájdete v tejto aplikácii v jednom balíku prehľadne zoradené.

 

Smart Tools – nástroje Android / iPhone

Aplikácia Smart Tools – nástroje funguje aj bez pripojenia na internet. Nemusíte tak hľadať WiFi sieť alebo míňať mobilné dáta. Odporúča sa ale najprv ju vyskúšať s pripojením na internet.

Aplikácia Smart Tools – nástroje zadarmo nie je. Ak vás zaujíma cena Smart Tools – nástroje tá je 3,50 euro. Zaplatením si zakúpite doživotnú licenciu a za nič už platiť nebudete.

Túto užitočnú a šikovnú aplikáciu so sadami nástrojov si môžete stiahnuť do mobilov s Androidom – Smart Tools – nástroje download Android. Nájdete ju aj na Google Play.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Smart Tools - nástroje
Operačný systém
Android
Software Category
Mobilné app
Cena
3,50 platená