LUPA NA MOBIL

Lupa na mobil, alebo zväčšovacie sklo na mobil sú názvy aplikácií, ktoré v mobilnom telefóne určite využijete. Princíp fungovania lupy pozná asi každý z nás. Vďaka zaoblenej šošovke sa predmet, alebo písmená pred lupou zväčšia a my ho môžeme lepšie pozorovať, alebo prečítame aj tie najmenšie písmená. Po zapnutí tejto aplikácia sa váš telefón zmení na lupu.

 

Ak zadáte do prehliadača výraz lupa aplikácia do mobilu prehliadač vám ponúkne veľké množstvo aplikácií. Najnovšia verzia app lupa do mobilu je program, ktorý okrem zväčšovania má viacero funkcií.

 

Lupa do mobilu stiahnuť

Aplikácia lupa na stiahnutie je zadarmo. Môžete ju nájsť aj pod názvom zväčšovacie sklo na stiahnutie. V závislosti od toho na akú verziu aplikácie lupa do mobilu stiahnuť zadarmo kliknete môžete využívať viacero funkcií. Okrem zväčšenia čítaného textu môže obsahovať aj nastavenie jasu alebo osvetlenie.

Lupa do mobilu na stiahnutie zdarma s viacerými funkciami sa vám zíde ak budete čakať večer na zástavke na autobus. S jej pomocou prečítate malé písmená v cestovnom poriadku a ak bude šero či tma môžete si aj zasvietiť.

Rád čítaš knihy? Dávaš prednosť klasickým knihám pred audioknihami? Potom je lupa do mobilu app to pravé pre teba. Večer v posteli môžeš vďaka tejto aplikácii v mobile čítať aj bez zapnutého svetla. Lupa ti ho plnohodnotne nahradí a ty nikoho nezobudíš. Tak rýchlo klikni na lupa do mobilu sťahuj.

 

Lupa do mobilu Android/iPhone

Ak chcete lupa do mobilu apk využívať so všetkými jej funkciami je dobré stiahnuť si aplikáciu podľa vášho operačného systému. Lupa do mobilu Android, alebo zväčšovacie sklo iPhone môžete nájsť na prislúchajúcich stránkach pre konkrétne operačné systémy.

Ak vyhľadáte a stiahnete lupa do mobilu Google Play, alebo lupa do mobilu App Store získate program, ktorý bude s vašim operačným systémom kompatibilný.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 12 votes
Názov programu
Magnifying Glass + Flashlight
Operačný systém
Android
Software Category
Mobilné app
Cena
FREE
Stránka výrobcu