SLOŽENKY (tvorba zloženiek)

Složenky je počítačový program na tvorbu zloženiek. Ak často vypisujete zloženky môže vám tento program výrazne zjednodušiť prácu a ušetriť čas.

Najnovšia verzia Složenky na stiahnutie zadarmo vás odbremení od množstva práce. Nemusíte tráviť hodiny vypisovaním poštových poukážok a nemusíte chodiť po ne na poštu. Sťahuj Složenky a staň sa pánom svojho času.

 

Složenky download

V programe Složenky na stiahnutie zadarmo nájdete originálne tlačivá, ktoré sa bežne používajú na pošte. Nájdete tu poštové poukážky typu A a C. Aj keď by ste si mohli tieto zloženky navrhnúť a vytlačiť sami je potrebné aby mali požadované  rozmery a presne tie nájdete v programe Složenky zadarmo.

Program sa jednoducho používa. Môžete v ňom vyplniť zloženky, vypĺňať jednotlivé údaje, ktoré môžete ukladať aj do databázy. Následné ďalšie vypĺňanie zloženky vám tak ušetrí ešte viac času. Program Složenka zdarma vám zobrazí vyplnenú zloženku farebne. Nemusíte sa ale obávať. Vytlačený dokument farebný nebude. Bude ale obsahovať všetky potrebné údaje v správnom formáte.

Tento jednoduchý nástroj na tvorbu zloženiek neobsahuje žiadne ďalšie zbytočné funkcie. Tlačivo jednoducho vyplníte, vytlačíte a zanesiete na poštu. Tento kancelársky program môže byť výborným doplnkom vašich balíčkov kancelárskych programov.

 

Složenky Windows / Mac

Ak v práci často vypisujete poštové poukážky A a C určite kliknite na Složenky download. Softvér môžete používať zadarmo bez obmedzenia. Kliknúť na Složenky download môžete ak používate počítač s Windowsom – Složenky download Windows.

V tomto programe ale nájdete len tieto dva spomínané druhy poštových poukážok. Pokiaľ v práci vypĺňate viac druhov poukážok je dobré stiahnuť si program Pošta a Kancelária. Nájdete tu všetky druhy poukážok aké sa na pošte používajú. Tento program môžete používať  zadarmo len 30 dní. Následne si ho musíte zakúpiť.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Složenky
Operačný systém
Win 7, Win Vista, Win XP, Win 8
Software Category
Podnikanie & Kancelária
Cena
Free