POŠTA A KANCELÁRIA

Pošta nie je len budova, do ktorej chodíte vyplácať účty, posielať listy či balíky, ale aj program, ktorý si môžete stiahnuť. Pošta a kancelária je počítačový program, ktorý vás od behania na poštu môže značne oslobodiť. V tomto kancelárskom balíku nájdete všetky dokumenty, ktoré by ste inak zháňali len na klasickej pošte.

 


Vypisovanie rôznych formulárov, podacích lístkov na list či balík, vyplňovanie poštových poukážok či vypisovanie obálok sú záležitosti, ktoré robíte prevažne ručne. Zaberie to množstvo času. Ak ale najnovšia verzia Pošta a kancelária je vo vašom počítači ušetríte nie len čas, ale aj nervy.

Poštový poukaz na účet, alebo poštový poukaz na iban? V programe nájdete formuláre, ktoré môžete čitateľne a prehľadne vyplniť. Následne stačí len kliknúť na poštový poukaz na účet tlač a zaniesť ho na poštu. Vyhnete sa tak zdĺhavému vypĺňaniu tlačiva na pošte.

 

Pošta a kancelária stiahnuť

Program Pošta a kancelária na stiahnutie vám okrem poštových formulárov ponúka oveľa viac. Tlač hotových obálok a formulárov, správa kontaktov v adresári, tvorba textových dokumentov a formulárov a hromadná tlač.

Aplikácia Pošta a kancelária stiahnuť sa oplatí nie len domácim užívateľom, ale aj živnostníkom, ktorí často chodia na poštu. Potrebné poukážky a formuláre máte takto vždy v počítači.

Program Pošta a kancelária si môžete na 30 dní vyskúšať zadarmo. Je v českom aj slovenskom jazyku. Po uplynutí tejto doby si môžete program zakúpiť.

 

Pošta a kancelária Windows

Teraz si môžete program Pošta a kancelária stiahnuť zadarmo na 30 dní (Pošta a kancelária download free trial). Po uplynutí tejto doby je potrebné (ak chcete program aj naďalej vlastniť) zaplatiť. Skúšobná 30 – dňová plná verzia Pošta a kancelária na stiahnutie je zadarmo. Pošta a kancelária cena sa pohybuje okolo 25 euro. Po zakúpení licencie môžete program používať dva roky.

Kliknutím na Pošta a kancelária Windows download free môžete aplikáciu používať len istú dobu. Ak ale stále hľadáte na internete pojem postova poukazka a pod. tlačiť je lepšie mať tento program stále po ruke.

Program Pošta a kancelária Mac download zatiaľ na internete nenájdete.

Čo všetko nájdem v programe Pošta a Kancelária? 🏠

Program Pošta a Kancelária vám ušetrí veľa času, ktorý by ste trávili na pošte. Nájdete tu rôzne poštové poukazy a dokumenty, ktoré nájdete na pošte. Nemusíte tak chodiť na poštu po dokument, následne ho vypísať a znova na poštu ho podať. Dokumenty nájdete v programe, vypíšete ich, vytlačíte a pôjdete na poštu ich podať.

Môžem si program Pošta a Kancelára stiahnuť zadarmo? 🍀

Zadarmo si môžete tento program vyskúšať na 30 dní. Ak chcete program používať aj po uplynutí tejto doby musíte si ho zakúpiť. Určite sa program oplatí pre spoločnosti, podnikateľov, e-shopy,... pre všetkých, ktorí často chodia na poštu.

V akom jazyku si môžem program Pošta a Kancelária stiahnuť? 👍

Program s môžete stiahnuť v českom ale aj slovenskom jazyku. Všetky dokumenty, ktoré v programe nájdete sú rovnaké ako dokumenty na pošte (bankové šeky, podacie lístky, balíkové zásielky,...). Nemusíte sa tak obávať, že vyplníte formulár, ktorý sa u nás nepoužíva.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
4.5 based on 4 votes
Názov programu
Pošta a kancelária
Operačný systém
Windows xp, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10
Software Category
Podnikanie & Kancelária, Domácnosť
Cena
FREE TRIAL (30 dní)
Stránka výrobcu