SCAN to PDF (skenovanie dokumentov)

Scan to PDF je program na skenovanie dokumentov priamo do súborov PDF. Ak potrebujete dostať akékoľvek dokumenty do formátu PDF stačí ich s týmto programom len naskenovať a previesť. Jednoduché ovládanie a rýchla konverzia súborov sú prednosťami tohto programu.

Najnovšia verzia Scan to PDF na stiahnutie zadarmo vám umožní bezplatne vytvoriť vysokokvalitné PDF súbory okamžite. Sťahuj Scan to PDF a získaš jednoduchý a výkonný program, s ktorým premeníš dokumenty na PDF jedným kliknutím myši.

Scan to PDF download

Čoraz častejšie sa dokumenty v programe Word nahrádzajú PDF súbormi. Ak potrebujete dokument dostať do tohto formátu stačí mať len program Scan to PDF zadarmo. Existuje množstvo skenovacích programov, ktoré premenia formáty rôznych súborov ale len Scan to PDF na stiahnutie zadarmo zachová najvyššiu možnú kvalitu výsledného PDF dokumentu.

Na vytvorenie dokumentu v tomto formáte je potrebné pôvodný dokument zoskenovať, alebo odfotiť do digitálneho súboru. Následnou konverziou v programe Scan to PDF zdarma vytvoríte dokument rýchlo a jednoducho.

Tento softvér dokáže len rýchly prevod dokumentov do formátu PDF. Nenájdete v ňom množstvo ďalších funkcií, ktoré by ste aj tak nevyužili. Pokiaľ chcete PDF súbor upravovať potrebujete na to konkrétny program – PDF editor. Pokiaľ ale potrebujete len dostať dokument do formátu PDF kliknite na Scan to PDF download. Tento softvér to zvládne rýchlo, jednoducho a perfektne.

 

Scan to PDF Windows / Mac

Programov na konverziu audio a video súborov je veľké množstvo. Scan to PDF zadarmo je program na zmenu formátov dokumentov. Prevedie aj viacstránkové dokumenty do PDF formátu. Pokiaľ používate počítač s operačným systémom Windows môžete si tento softvér bez problémov stiahnuť – Scan to PDF download Windows. Perfektne funguje vo viacerých verziách Windows-u.

Jedinou nevýhodou programu je fakt, že verzia pre počítače s operačným systémom Mac neexistuje. Ak sa ale na internete poobzeráte isto nájdete vhodný program zadarmo, ktorý ho plnohodnotne nahradí.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
3 based on 2 votes
Názov programu
Scan to PDF
Operačný systém
Windows XP, Windows Server 2003, Windows Vista, Windows Server 2008, Windows 7
Software Category
Podnikanie & Kancelária
Cena
Free
Stránka výrobcu