ŠACHY (PC hra)

Šachy – počítačová hra určená pre všetkých, ktorí dávajú prednosť logickým a taktickým hrám. Šach si vyžaduje precízne myslenie, logické uvažovanie a zmysel pre taktiku, ak práve niečo takéto hľadáš sťahuj Šachy a začni hrať.

Najnovšia verzia Šachy na stiahnutie zadarmo obsahuje viacero úrovní hrania, v závislosti od toho či v hre začínate, alebo sa radíte k tým pokročilejším. Aj napriek modernému vzhľadu sa program jednoducho ovláda.

 

Šachy download

S programom Šachy na stiahnutie zadarmo si môžete kedykoľvek dať partičku šachu. Ak vás prestali baviť strielačky, kartové či pretekárske hry a chcete si zahrať logické hry zadarmo skúste šach. Šachy zdarma vás prekvapia viacerými funkciami vďaka ktorým bude hra zábavnejšia a príjemnejšia.

Štyri stupne obtiažnosti, zaznamenávanie jednotlivých ťahov v histórii ale aj možnosť pokračovať v hre kedykoľvek budete chcieť alebo môcť. V panely Ohodnotenie nájdete analýzu jednotlivých hier. Výhody pre biele figúrky sú zaznamenávané kladne, záporné hodnoty sú výhody čiernych figúrok. Kliknutím  na Šachy download získate veľmi chytľavú a návykovú hru, ktorá vám spríjemní množstvo voľných chvíľ.

Hra je vhodná aj pre začiatočníkov, ktorí sa chcú naučiť hrať Šachy zdarma. Obsahuje nápovedu aj pravidlá. Hneď ako si vyberiete figúrku, ktorou chcete pohnúť zobrazia sa vám možnosti jej pohybu. Ak urobíte chybný ťah môžete sa vďaka histórii zaznamenávania ťahov vrátiť späť. A ak vás úroveň pre začiatočníkov zunuje môžete sa posunúť na vyššiu úroveň.

Šachy Windows / Mac

Táto hra bude perfektne fungovať v počítačoch s operačným systémom Windows. Stačí len vyhľadať a stiahnuť hru Šachy download Windows, alebo Chess 2020. Zadarmo si môžete stiahnuť časť hry pre začiatočníkov, ktorú môžete hrať bez obmedzenia ako dlho budete chcieť.

Pokiaľ budete chcieť pokračovať na ďalšiu úroveň je potrebné si stiahnuť celú hru. Plná verzia Šachy vám umožní prechádzať do ťažších úrovní. V tomto prípade vás bude určte zaujímať aké je cena Chess 2020 (cena Šachy), ktorá sa pohybuje okolo 17 euro.

Môžem si pc hru Šachy stiahnuť zadarmo? 👍

Áno, hru Šachy si môžete stiahnuť zadarmo. Zdarma získate len verziu pre začiatočníkov. Ak chcete získať verziu pre pokročilých je potrebné si ju zakúpiť. Cena sa pohybuje okolo 17 euro. Ak s touto hrou len začínate lepší program lepší program pre začiatočníkov zadarmo nenájdete.

Proti komu hrám ak si stiahnem šach na pc? 🍀

Ak si stiahnete šach do pc budete hrať proti počítaču. Ten je nastavený tak, aby hral vzhľadom na vaše schopnosti a teda vzhľadom na verziu, ktorú máte v pc. Ak máte verziu pre začiatočníkov bude tak hrať aj počítač.

Aké pravidlá má hra Šachy? ❓

Pravidlá tejto hry nájdete bežne na internete. Dôležité je poznať figúrky a vedieť ako môžu postupovať. Ak zvládnete toto tak šach nebude pre vás problém zvládnuť.

Môžem si zahrať šach online? 📡

Áno môžete. Ak nájdete na internete stránku, ktorá ponúka online hru šach môžete si zahrať. Aby ste mohli hrať online šach musíte byť neustále pripojení na internet. Pokiaľ si ale hru stiahnete do počítača nebudete internet potrebovať a môžete hrať kedykoľvek.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 4 votes
Názov programu
Šachy
Operačný systém
Windows XP, Windows Server 2003, Windows Vista, Windows Server 2008, Windows 7, Windows 8, Windows 10
Software Category
Hry
Cena
Free
Stránka výrobcu