RUSKA – RUSKÁ KLÁVESNICA (PC program)

Ruska – Ruská klávesnica sa zíde každému kto aspoň občas píše v ruskom jazyku. Nepotrebujete špeciálnu klávesnicu na to aby ste v tomto jazyku mohli písať. Azbuku môžete písať aj prostredníctvom latinky.

Najnovšia verzia Ruska – Ruská klávesnica na stiahnutie zadarmo je výborný program, ktorý premení vašu klasickú klávesnicu s latinkou na azbuku. Sťahuj Ruská klávesnica a písanie v azbuke bude hneď jednoduchšie.

 

Ruska – Ruská klávesnica download

Písanie v ruskom jazyku znamená písanie v azbuke. Keďže ide o úplne inú abecedu potrebujete program, ktorý ruskú klávesnicu plnohodnotne nahradí. Ruska – Ruská klávesniva na stiahnutie zadarmo zmení klávesnicu vášho počítača na ruskú. Ruské znaky sú tak vďaka tomuto programu na mieste, ktoré zodpovedá českým popiskom na klávesnici.

Písanie v azbuke bude s programom Ruska – Ruská klávesnica zdarma jednoduché, rýchle a plynulé. Je jedno ako často píšete po rusky a ako často budete túto klávesnicu využívať. Ak ste už v azbuke skúšali písať a mali ste na to príslušnú klávesnicu isto viete aké obtiažne bolo písanie. Teraz to už bude jednoduchšie.

Ruština má špeciálne znaky, ktoré nájdete aj na vašej klávesnici ak si stiahnete program Ruska – Ruská klávesnica zadarmo. Písmená ako č, š, ž napíšete rovnako ako na českej klávesnici. Môžete na to použiť numerické klávesnice alebo použiť mäkčeň a konkrétne písmeno.

 

Ruska – Ruská klávesnica Windows / Mac

Klávesnicu, s ktorou môžete písať azbukou využijete aj na iné jazyky, kde sa cyrilika používa. Bulharčina, srbčina, macedónčina, ukrajinčina a veľa ďalších jazykov používa v písomnom styku cyriliku. Túto klávesnicu môžete na písanie dokumentov, mailov, PDF súborov  a pod. využiť.

Kliknúť na Ruska – Ruská klávesnica download môžete ak používate operačný systém Windows.  Program perfektne funguje v staršom operačnom systéme ale aj v najnovšom Windows 10. Používanie klávesnice je na skúšobnú dobu zadarmo. Po jej uplynutí je potrebné za ňu zaplatiť.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Ruska - Ruská klávesnica
Operačný systém
Windows XP, Windows 2000, Windows NT 4.0, Windows Server 2003, Windows Vista, Windows Server 2008, Windows 7, Windows 8, Windows 10
Software Category
Utility & Ostatné
Cena
Trial Free