KEYBOARD TEST UTILITY (nefunguje klávesnica)

Keyboard Test Utility je aplikácia, ktorá otestuje vašu klávesnicu. Vďaka tomuto programu sa vyhnete množstvu problémov, ktoré vám nefunkčné klávesy na vašej klávesnici môžu spôsobiť.

Najnovšia verzia Keyboard Test Utility zadarmo vám ušetrí nervy a aj financie, ktoré by ste minuli keby ste hľadali chybu v počítači. Jednoduchou aplikáciou zistíte, prečo vám nefungujú klávesové skratky, prečo dokumenty píšete čoraz horšie a či je chyba v počítači, alebo klávesnici.

Jednoduché použitie aplikácie a rýchle zistenie nefunkčných klávesov ti pomôžu s problémami, s ktorými sa pri používaní PC môžeš stretnúť. Keyboard Test Utility sťahuj a zisti kde je chyba.

 

Keyboard Test Utility

Počítačové vírusy nie sú jediným známym problémom, ktorý vás môže trápiť. Pokojne môžu nastať situácie, kedy je problém v klávesnici. Pokiaľ patríte k užívateľom, ktorí často používajú klávesové skratky, píšu správy a pod.  môže vám pár nefunkčných kláves urobiť problém. Skôr ako sa začnete zaoberať otázkou kto vám opraví počítač stiahnite si Keyboard tester – program, ktorý otestuje funkčnosť vašej klávesnice.

Jeden takýto program vám tu ponúkame. Keyboard Test Utility na stiahnutie zadarmo je jednoduchý program,  ktorý skontroluje funkčnosť vašej klávesnice. Jednoduché testovanie vám zaberie pár minút času a vy zistíte, ktoré klávesy vám nefungujú.

Stačí si program Keyboard Test Utility stiahnuť zadarmo a spustiť ho. Na obrazovke sa zobrazí klávesnica. Teraz stačí ak budete postupne stláčať jednotlivé klávesy. Ak stlačíte klávesu na klávesnici a v aplikácii sa označí je to znakom toho, že je v poriadku. Pokiaľ nedôjde k označeniu v aplikácii značí to, že daná klávesa nie je v poriadku.

 

Keyboard Test Utility Windows/Mac

Táto aplikácia je vám plne k dispozícii úplne bezplatne. Nie ste viazaný žiadnou skúšobnou dobou ani kúpou licencie. Kliknúť na Keyboard Test Utility download free sa určite oplatí.

Tento keyboard tester je kompatibilný len s operačným systémom Windows – Keyboard Test Utility Windows download free. Ak hľadáte program na testovanie funkčnosti klávesnice pre Mac, je dobré obzrieť sa po inom alternatívnom programe.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
4.5 based on 4 votes
Názov programu
KEYBOARD TEST UTILITY
Operačný systém
Windows xp, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Software Category
Utility & Ostatné
Cena
FREE
Stránka výrobcu