RETURN TO CASTLE WOLFENSTEIN (pc hra)

Return to Castle Wolfenstein je počítačová hra, ktorá sa radí medzi klasické strieľačky. Ak je tento typ hier niečo pre vás máme pre vás novinku v podobe 3D hry.

Najnovšia verzia Return to Castle Wolfenstein na stiahnutie zadarmo je 3D hra pre viacerých hráčov. Hrajte proti reálnym hráčom z celého sveta a ukážte všetkým že ste najlepší – sťahuj Return to Castle Wolfenstein.

 

Return to Castle Wolfenstein download

Pc hra Return to Castle Wolfenstein na stiahnutie zadarmo je voľným pokračovaním predchádzajúcej verzie hry. Oproti predchodcovi je ale značne vylepšená. 3D hra Return to Castle Wolfenstein vniká nie len grafikou ale aj množstvom kampaní a častí, ktoré na seba nadväzujú.

V akčnej hre Return to Castle Wolfenstein zdarma je kombináciou prvkov žánrov FPSStealth. Nie vždy vám tak akcia zaručí úspešné dokončenie kampane. V hre nájdete aj množstvo zbraní, ktoré sú vytvorené podľa reálnych predlôh. Granáty, guľomety, pištole, ostreľovacie pušky ale aj experimentálne energetické zbrane.  Zbrane sú rozdelené do skupín podľa typu.

Hra je podobná populárnym a obľúbeným akčným hrám ako Call of Duty, alebo War Thunder. Kliknutím na Return to Castle Wolfenstein download získate len demo verziu hry, ktorá vám ale poskytne dostatok priestoru na to, aby ste zistili či vám hra vyhovuje.

 

Return to Castle Wolfenstein Windows / Mac

Demo verzia Return to Castle Wolfenstein zadarmo obsahuje jednu kampaň a vybrať si môžete z 10 zbraní. Keďže je hra Return to Castle Wolfenstein  multiplayer je potrebné aby ste pri hraní boli pripojení na internet, v opačnom prípade si nezahráte.  Ak si zaobstaráte plnú verziu hry budete reálne hrať s 30 hráčmi.

Hru si môžete stiahnuť do počítačov s operačným systémom Windows – Return to Castle Wolfenstein download Windows.  Hra dobre funguje v starších verziách systému.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Return to Castle Wolfenstein
Operačný systém
Windows 95, Windows 98, Windows 2000, Windows NT 4.0
Software Category
Hry
Cena
Trial Free