PREHISTORIK 1 (retro PC hra)

Prehistorik 1 je počítačová hra, ktorá vás vtiahne do sveta praľudí, kedy bolo najdôležitejšie zohnať jedlo a miesto na prespanie. Zahrajte sa túto retrohru a snažte sa prežiť.

Najnovšia verzia Prehistorik 1 na stiahnutie zadarmo nie je práve novinka. Ide o retro hru, ktorá si získala množstvo hráčov po celom svete. Zistite ako by ste obstáli vo svete dinosaurov a mamutov s nedostatkom jedla. Tak čo? Prežijete? Sťahuj Prehistorik 1.

 

Prehistorik 1 download

Slávnejšou a aj populárnejšou hrou bola PC hra Prehistorik 2, ktorú si môžete stiahnuť aj z našich stránok zadarmo. Táto hra ale mala svojho predchodcu a ak si chcete prvú časť hry zahrať mali by ste mať aj Prehistorik 1 zadarmo. Ide o arkádovú hru, kde na vás čaká množstvo dobrodružstva.

V počítačovej retro hre Prehistorik 1 na stiahnutie zadarmo sa stanete pravekým človekom oblečením v kožušine a ozbrojený len palicou alebo kyjakom. V hre si musíte dávať pozor na množstvo prekážok a nepriateľov. Medvede, dinosaury ale aj oheň nie sú jediné nebezpečenstvo, ktoré na vás číha. Vyhnite sa mu a nájdite si jedlo či ďalšie bonusy, ktoré vám v hre pomôžu prežiť.

V hre Prehistorik 1 zdarma na vás čaká množstvo kôl. Každé je iné a v každom môžete získať množstvo bonusov ale aj jedla. Na konci každého kola na vás čaká boss, ktorého musíte poraziť, inak sa ďalej nedostanete.

 

Prehistorik 1 Windows / Mac

PC retro hra Prehistorik 1 zadarmo vám ponúka perfektnú a nezvyčajnú zábavu. Kde inde si môžete zmerať sily s dinosaurom? Túto zábavnú a obľúbenú hru si môžete stiahnuť do počítačov s operačným systémom Windows – Prehistorik 1 download Windows.

Keďže ide o retro hru budete potrebovať aj ďalší program, ktorý vám umožní jej spustenie. Program DOSBox si môžete stiahnuť tiež na našej stránke. Tento softvér vám umožní spustiť aj iné retro hry.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Prehistorik 1
Operačný systém
Win 7, Win XP, Win 2000, Win 98, Win 95, DOS
Software Category
Hry
Cena
Free