PREDPOVEĎ POČASIE & RADAR (mobil)

Počasie & Radar je aplikácie pre mobilné telefóny, s ktorou sa dozviete aké bude počasie. Stačí sa pozrieť do aplikácie a hneď viete aké bude počasie o hodinu, zajtra, alebo o týždeň.

Mobilné aplikácie na predpoveď počasia sú dnes bežnou súčasťou mobilných telefónov. Nie vždy ale ich predpoveď aj vyjde. Najnovšia aplikácia Počasie & Radar na stiahnutie vám presne povie aké počasie bude v nasledujúcich dňoch.

 

Predpoveď počasie & Radar download

Potrebuješ vedieť ako bude zajtra? Sťahuj Počasie & Radar – aplikáciu do mobilných telefónov, ktorá ti na tvoju otázku hneď odpovie. Kliknutím na Počasie & Radar na stiahnutie zadarmo získate nie len predpoveď počasia ale program s ďalšími užitočnými funkciami.

Predpoveď počasia na dnes a zajtra, predpoveď na 8 alebo 14 dní dopredu, budete dostávať výzvy pred nepriaznivým počasím a nájdete tu aj Meteoradar. S Meteoradarom zistíte aké je počasie práve teraz, získate aktuálny prehľad oblačnosti a aj teplôt na celom území Slovenska. To ale nie je všetko čo Počasie & Radar app ponúka.

Predpoveď počasia po hodinách,  silu a rýchlosť vetra, UV index, hodnota tlaku a aj vlhkosti, výška zrážok, snehové spravodajstvo  a ďalšie poznatky, ktoré potrebujete ak sa chcete vybrať napríklad s atlasom na huby.  Ak sa chystáte na dovolenku môžete Počasie & Radar zadarmo využiť aj na zistenie počasia vo vami vybranom letovisku. Nechýbajú ani peľové správy a teplota vody v mori.

 

Počasie & Radar Android / iPhone

Počasie & Radar na stiahnutie zdarma môžete mať v mobilnom telefóne s operačným systémom Android. Či už v prehliadači vyhľadáte výraz Počasie & Radar Android download free, alebo Počasie & Radar zadarmo získate aplikáciu, ktorá je aj v slovenskom alebo českom  jazyku.

Počasie v aplikácii sa pravidelne aktualizuje, takže vás žiadna náhla búrka, lejak alebo ľadovec určite neprekvapia. Počasie &  Radar apk je zadarmo a obsahuje aj reklamy. Ak vám reklamy vadia, môžete sa ich zbaviť. Táto funkcia  je ale spoplatnená.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 2 votes
Názov programu
Počasie & Radar
Operačný systém
Android
Software Category
Mobilné app
Cena
FREE
Stránka výrobcu