PRACOVNÝ KALENDÁR (mobil app)

Pracovný kalendár, mobilná aplikácia vhodná pre každého kto pracuje na zmeny alebo potrebuje dodržiavať termíny, schôdzky, objednávky a podobne.

Najnovšia verzia Pracovný kalendár na stiahnutie zadarmo obsahuje množstvo funkcií a vychytávok, ktoré vám zjednodušia prehľad medzi pracovnými zmenami, dňami voľna, dovolenky či sviatkov. Ak chceš mať prehľad nad svojimi plánmi a potrebuješ si rozvrhnúť čas sťahuj Pracovný kalendár.

 

Pracovný kalendár download

S mobilnou aplikáciou Pracovný kalendár zadarmo získate perfektný prehľad o svojom čase. Rozvrhnite si s jeho pomocou pracovný čas a voľno, naplánujte si schôdzky, vyznačte dátumy termínov a voľný čas venujte rodine.  Pracovný kalendár na stiahnutie zadarmo vám umožní pridávať k zvláštnym dátumom rôzne ikony ( nezabudnete na narodeniny detí, výročie sobáša či na svokrine meniny).

Pracujete z domu a neviete sa od práce odtrhnúť? Začiatok pracovnej doby a aj jej koniec môžete označiť v app Pracovný kalendár. Na začiatok a aj koniec vás môže upozorniť zvukové znamenie. Mávate schôdzky, pracovné stretnutia? Stačí si to len zaznamenať do programu Pracovný kalendár zdarma, zapnúť upozornenie a nič už nezmeškáte.

Ak už podobný program máte a chcete prejsť na používanie tejto aplikácie môžete jednoducho importovať zmeny z jedného kalendára do druhého.  Miesto pracného počítania odrobených hodín na kalkulačke budete mať s touto apkou prehľad aj o svojich odrobených hodinách.  Zosúlaďte svoje údaje v aplikácii s kalendárom Google alebo ho zdieľajte so svojimi kolegami či priateľmi prostredníctvom WhatsApp či emailu.

 

Pracovný kalendár Android / iPhone

Túto aplikáciu si môžete stiahnuť a používať zadarmo. Pokiaľ ale očakávate od kalendára viac funkcií môžete si zakúpiť plnú verziu Pracovný kalendár. V pohode si ale vystačíte aj s bezplatnou verziou.

Program má prehľadné rozhranie a jednoducho sa používa. Pre každý prípad obsahuje aj nápovedu, ktorá vám v prípade potreby poradí čo a ako nastaviť.

Ak ste začali vyhľadávať výraz Pracovný kalendár download Android nemusíte, aplikáciu si môžete stiahnuť do mobilov s operačným systémom Android aj z tejto stránky.

App Pracovný kalendár si môžem stiahnuť zadarmo? 📆

Áno, aplikáciu Pracovný kalendár si môžete stiahnuť zadarmo. Za jej používanie neplatíte. Aplikácia je kompatibilná len s Androidom. Ak používate iPhone obzrite sa po inom podobnom programe na internete alebo v App Store.

Aké funkcie obsahuje program Pracovný kalendár? 📱

Táto aplikácia je vhodná pre všetkých zamestnancov. Môžete si v nej zaznamenať začiatok a koniec zmeny, nastaviť upozornenia na začiatok aj koniec pracovnej doby. To ale nie je všetko. Umožní vám zaznamenávať pracovné schôdzky, stretnutia a jednania. A zároveň si v nej môžete poznačiť narodeniny či výročia svojich blízkych.

Dá sa táto aplikácia spárovať s Google kalendárom? 👍

Dá. Ak už máte v Googly zaznačené schôdzky môžete kalendáre spárovať. Údaje sa prenesú aj do app Pracovný kalendár a vám sa nestane, že si na jeden deň poznačíte viac stretnutí. ktoré nestíhate. Ak už máte podobnú aplikáciu v mobile a chcete prejsť na túto môžete si údaje preniesť.

Počíta aplikácia aj odrobené hodiny? 🍀

Áno, aplikácia spočíta odrobené hodiny za mesiac. Vyhnete sa tak pracnému počítaniu hodín. Dôležité ale je aby ste si do kalendára zaznamenali všetky zmeny a odpracované hodiny. Len tak získate presný počet hodín. V programe si môžete nastaviť zmeny dopredu ale aj ich zaznamenávať priebežne každý deň. Je len na vás čomu dáte prednosť.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 4 votes
Názov programu
Pracovný kalendár
Operačný systém
Android
Software Category
Mobilné app
Cena
Free
Stránka výrobcu