POWERISO (práca s CD/DVD obrazmi)

PowerISO je PC program na spracovanie obrazových súborov CD a DVD. V programe nájdete množstvo nástrojov, ktoré vám umožnia spracovať takmer všetky obrazové súbory.

Najnovšia verzia PowerISO na stiahnutie zadarmo je výborný nástroj na prácu s ISO súbormi. Môžete s nimi robiť čokoľvek čo chcete. Stačí len kliknúť na sťahuj PowerISO a pustiť sa do napaľovania, konverzie, kompresie, úprav atď.

 

PowerISO download

PowerISO na stiahnutie zadarmo je program na prácu s obrazovými súbormi CD a aj DVD. Ak máte tento program môžete s nimi robiť všetko čo chcete. Súbory môžete otvárať, napaľovať, extrahovať, vytvárať, komprimovať, deliť, prevádzať súbory ISO a aj ich pripájať pomocou inteligentnej virtuálnej jednotky.

PC program PowerISO zadarmo toho dokáže naozaj veľmi veľa. Svoje ISO súbory môžete chrániť heslom, alebo ich rozdeliť na viac častí. S týmto softvérom môžete vytvárať zvukové disky ako Data CD, Data DVD, Video DVD,… program podporuje aj napaľovanie Blu-ray.

Hľadáte program na zmenu súborov? Program na konverziu nepotrebujete ak máte PowerISO zdarma.  Zvukové súbory môžete previesť do formátov ako FLAC, MP3, APE, BIN alebo WMA.  S programom PowerISO môžete vytvoriť aj bootovacie obrazy.

 

PowerISO Windows / Mac

PowerISO download – ak ste sa rozhodli stiahnuť si tento program zdarma ho môžete používať len istý čas. Po jeho uplynutí je potrebné si program zakúpiť. Budete mať dostatok času na to aby ste si vyskúšali ako sa vám so softvérom pracuje. Cena PowerISO je cca 30 dolárov.

Jednoduchý program s prehľadným rozhraním si rýchlo obľúbite. Tento program je kompatibilný len s počítačmi s operačným systémom Windows – PowerISO download Windows. Výborne funguje v starších verziách systému, ale aj najnovšom Windows 10. Podporuje 32 bitový a aj 64 bitový Windows.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
PowerISO
Operačný systém
Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10
Software Category
Podnikanie & Kancelária
Cena
Trial Free
Stránka výrobcu