WINZIP

WinZip je komprimačný program, ktorý vám pomôže pri vytváraní, a aj rozbaľovaní súborov vo formáte ZIP. Možno si kladiete načo vám bude tento program užitočný. V prvom rade vám ušetrí miesto v počítači. Veľké súbory zbalí do menších súborov, s ktorými môžete jednoduchšie pracovať.

V druhom rade súbory vo formáte ZIP môžete prostredníctvom tohto programu rozbaliť do pôvodného formátu. Ak vám niekto pošle v maily súbor ZIP, bez aplikácie, ktorá vie tento druh súboru otvoriť sa nedozviete čo sa v ňom nachádza.

Najnovšia verzia WinZip zadarmo môže byť vo vašom počítači na istý čas. Jej ďalšie používanie je totižto spoplatnené. Pokiaľ ale hľadáte vhodný komprimačný program môžete si WinZip vyskúšať zadarmo.

 

WinZip download

Vytvorením súborov ZIP ušetríte miesto vo svojom počítači. Tento formát môžete ukladať aj v cloudových úložiskách, vďaka čomu si sem môžete uložiť viac dát a súborov. Vytvorené ZIP súbory môžete nastaviť tak, aby sa automaticky otvorili. Ak vám súbor ZIP z akéhokoľvek dôvodu nevyhovuje môžete si stiahnuť program WinRar.

Archivátor zdarma, alebo kompresný program WinZip na stiahnutie zadarmo môžete mať na istý čas. Zmenšenie súborov vám uľahčí ich posielanie v mailoch, v ktorých je veľkosť súboru obmedzená. Ak sa nechceš obmedzovať jednoducho WinZip sťahuj.

Kliknutím na WinZip na stiahnutie získate aplikáciu, ktorá je vhodná pre tých, ktorí pracujú s veľkými súbormi. Zo zachovaním kvality sa súbor skomprimuje. Po rozbalení je súbor rovnako kvalitný ako pred zbalením.

 

WinZip Windows / Mac

Hľadáte pojem WinZip free download Windows 10? Aplikácia WinZip bude perfektne bežať v operačnom systéme Windows 10, 8, 7, Windows Vista a aj Windows XP. Stačí len získať program WinZip download Windows.

Ak hľadáte archivačný program pre operačný systém Mac stiahnite si WinZip download Mac – nemusíte hľadať alternatívny program. WinZip je kompatibilný aj s Mac.

Aplikáciu WinZip môžete mať aj v mobilnom telefóne. Funguje v Androide aj iPhone.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 2 votes
Názov programu
WinZip
Operačný systém
Windows xp, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10
Software Category
Utility & Ostatné
Cena
Frie Trial (21 dní)
Stránka výrobcu