POLDA 4 (PC hra)

Polda 4 je počítačová hra, ktorá sa dá zaradiť do žánru adventúra. Perfektná a zábavná hra od spoločnosti Zima software pre vás pripravila napínavú hru, kde zažijete jedno dobrodružstvo za druhým.

Najnovšia verzia Polda 4 na stiahnutie zadarmo je perfektná, veselá adventúra z oblasti policajtov a vyšetrovania zložitých prípadov. Staň sa policajtom a spolu s agentkou vyrieš ďalší prípad. Sťahuj Polda 4.

 

Polda 4 download

Počítačová hra Polda 4 jna stiahnutie e pokračovaním rovnomennej série počítačových hier. Jednotlivé časti hry na seba len mierne nadväzujú takže pokojne môžete začať hrať aj s hrou Polda 4 zadarmo. Dej tejto napínavej hry sa odohráva na Havaji, kde sa stávate policajtom Pankrácom.

Hneď na začiatku sa vás v hre pokúsia zabiť, ale nepodarí sa to a vy sa môžete zahryznúť do prípadu, ktorý sa točí okolo vynálezu profesora Santusova. Ukradnutý vynález musíte v hre Polda 4 zadarmo získať späť, len tak sa vám podarí zachrániť celý svet.

V celej hre vám pomáha aj vaša kolegyňa agentka Mucová. V riešení náročného prípadu tak nebudete len vy sami.. Hra plná zábavy, akcie a aj šialených vynálezov si vás získa nie len dobrou grafikou ale aj perfektným a napínavým dejom. Vďaka týmto kombináciám je hra návyková a vy môžete stráviť pri jej hraní veľa času.

 

Polda 4 Windows / Mac

Túto perfektnú adventúru s policajnou tematikou si môžete stiahnuť do počítačov s operačným systémom Windows – Polda 4 download Windows.

Zadarmo získate len demoverziu Polda 4. Táto ukážka ale bude stačiť na to, aby ste sa rozhodli či si hru zakúpite v plnej verzii.

Pokiaľ vás hry s policajtmi bavia môžete si zahrať aj známu a obľúbenú hru Mafia (demoverzia zadarmo). V tejto hre ale stojíte na opačnom konci a pred políciou skôr utekáte.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Polda 4
Operačný systém
Win XP, Win 2000, Win 98, Win 95
Software Category
Hry
Cena
Demo