PDF READER (PDF Viewer)

PDF Reader je program, s ktorým môžete prezerať súbory vo formáte PDF. Môžete sa stretnúť aj s menej známym názvom PDF Viewer ( PDF prehliadač). Pokiaľ nemáte v počítači túto aplikáciu súbory v tomto formáte jednoducho neotvoríte a neprečítate si ich.

 

Najnovšia verzia PDF Reader vám umožní nie len otvoriť PDF súbory, ale aj vytvorený dokument ochrániť vďaka digitálnemu podpisu, prípadne vám umožní rýchle vyhľadávanie v texte.

Väčšina kancelárskych balíčkov (Office, OpenOffice) dnes umožňuje ukladať dokumenty do formátu PDF.  Pokiaľ túto možnosť využívaš nemal by ti chýbať program, ktorý ti s PDF súbormi výrazne pomôže – PDF Reader sťahuj.

PDF Reader download

PDF Reader na stiahnutie zadarmo vám zľahčí prácu s dokumentmi vo formáte PDF. Tlač PDF dokumentu, zobrazenie 3D náhľadu, možnosť vloženia digitálneho podpisu, ale aj kontrola pravopisu a ďalšie funkcie môžete používať úplne zadarmo.

Program Adobe Reader sk sa radí k najpoužívanejším programom na svete. O jeho obľúbenosti svedčí aj fakt, že aj napriek zmene názvu (predtým Acrobat Reader) je stále najsťahovanejšou aplikáciou na svete.

Pokiaľ vyhľadávate v prehliadači PDF reader free kliknite na PDF Reader stiahnuť zdarma. V tejto aplikácii môžete PDF súbory zdieľať, prezerať a vkladať digitálne podpisy. Ak chcete tento typ dokumentov aj upravovať a vytvárať stiahnite si Acrobat Pro DC. Táto verzia je síce platená, ale na istý čas si ju môžete vyskúšať zdarma – skúšobná doba.

 

PDF Reader Windows/Mac

Ak hľadáte program na prehliadanie PDF súborov stačí vyhľadať a stiahnuť program PDF Reader download free. Táto aplikácia je zdarma a môžete ju používať tak dlho ako budete chcieť.

Aplikácia je kompatibilná s operačným systémom Windows a aj Mac. Nemusíte sa obávať žiadnych obmedzení.

  • PDF Reader Windows download free
  • PDF Reader Mac download free

Ak používate na prezeranie PDF súborov mobilný telefón môžete si stiahnuť mobilnú verziu aplikácie.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 2 votes
Názov programu
PDF READER
Operačný systém
Windows xp, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10
Software Category
Podnikanie & Kancelária, Domácnosť
Cena
FREE
Stránka výrobcu