OPENOFFICE

Kancelárske programy by rozhodne mali mať svoje miesto v domácich, ale aj firemných počítačoch. OpenOffice je programom, ktorý vám s písaním rôznych dokumentov, tabuliek a prezentácií pomôže.

 

OpenOffice na stiahnutie zadarmo vám môže pripomínať známy MS Office. Práca s týmto balíkom programov je jednoduchá aj zvládne ju aj začiatočník. Stačí sa len vyznať v jednotlivých programoch a vedieť čo sa v ktorom dá robiť. OpenOffice 2019 obsahuje:

  • Writer – textový program na tvorbu dokumentov
  • Calc – tvorba tabuliek.
  • Impress – tvorba prezentácií.
  • Draw – tvorba diagramov ale aj 3D obrázkov
  • Bass – program na prácu s databázami, vytváranie tabuliek, zostáv a formulárov
  • Mate – práca s matematickými vzorcami a rovnicami

 

OpenOffice download

Kým za podobné kancelárske programy si musíte platiť OpenOffice zadarmo si môžete stiahnuť bez obáv, že bude niekto od vás pýtať čo i len cent. Môžete si OpenOffice stiahnuť zadarmo do počítača, ktorý používate doma. Ak hľadáte balík kancelárskych programov môžete si OpenOffice stiahnuť zdarma a používať aj vy.

Jednoduché používanie a prehľadné rozhranie radia program OpenOffice free k jednému z najpoužívanejších kancelárskych programov na svete. Skôr ako si niektorí z podobných balíkov zakúpiš skús OpenOffice na stiahnutie zadarmo.

 

OpenOffice Windows/Mac

Hľadáte OpenOffice Windows 10? Môžete si ho pokojne stiahnuť aj do starších verzií tohto operačného systému. OpenOffice Windows download free je kompatibilný s operačným systémom Windows 10, 8, 7, Windows Vista a aj Windows XP.

OpenOffice môžete používať aj v počítačoch s operačným systémom Mac. Stačí len nájsť a stiahnuť OpenOffice Mac download free.

Tento program je vo viacerých jazykoch. Vďaka jazykovému balíčku tak môžete mať aj OpenOffice slovensky, alebo česky. Pokiaľ vám tento program z akehokoľvek dôvodu nevyhovuje môžete skúsiť napríklad program LibreOffice. Ak sa neviete rozhodnúť, ktorému dať prednosť stačí ak si ich porovnáte OpenOffice vs LibreOffice a následne sa rozhodnete, prípadne vyskúšate prácu na oboch.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 14 votes
Názov programu
Apache OpenOffice
Operačný systém
Windows xp, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10
Software Category
Podnikanie & Kancelária, Domácnosť
Cena
FREE
Stránka výrobcu