PDF CRACKER (pc program)

PDF Cracker je počítačový program, ktorý prelomí zabezpečené a chránené PDF súbory. Ak potrebujete upraviť text, pridať obrázok alebo vytlačiť súbor vo formáte PDF, ktorý je chránený heslom tento program vám s tým pomôže.

Na prácu so súbormi v PDF formáte potrebujete množstvo konkrétnych programov. Jeden program na otváranie, druhý na úpravu PDF, tretí na prevod PDF dokumentu do Wordu atď. Tieto programy vám ale nebudú nič platné ak je súbor chránený heslom. S tým vám môže pomôcť práve tento program – PDF Cracker sťahuj.

 

PDF Cracker download

Najnovšia verzia PDF Cracker na stiahnutie je možné vyskúšať zadarmo. Program vám umožní upravovať aj heslom chránené dokumenty PDF.  Tento softvér odstráni zo súboru heslo a vy tak získate prístup k dokumentu.

Aby ste si mohli chránený PDF dokument otvoriť potrebujete na to aj PDF prehliadač ako je napríklad PDF Reader. Dokument sa otvorí v akomkoľvek prehliadači umožňujúcom otváranie PDF súborov.

Súbor, ktorý pomocou tohto programu otvoríte sa už nedá zaheslovať a bude možné ho upravovať či vytlačiť. Pokiaľ by ste chceli takýto súbor znova chrániť je potrebné ho znova zaheslovať.

 

PDF Cracker Windows / Mac

Kliknúť na PDF Cracker download môžete ak používate v počítači operačný systém Windows – PDF Cracker download Windows.  Program funguje bezchybne v najnovšej ale aj v starších verziách Windowsu.

Zadarmo získate skúšobnú verziu programu. Pokiaľ máte záujem o plnú verziu PDF Cracker a chcete program používať dlhší čas musíte si ho zakúpiť. Cena PDF Cracker je okolo 15 dolárov.

Ak používate počítače s operačným systémom Mac tento program vám fungovať nebude. Výraz PDF Cracker download Mac budete vyhľadávať v počítači zbytočne.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
PDF Cracker
Operačný systém
Win 7, Win Vista, Win XP, Win 8
Software Category
Podnikanie & Kancelária
Cena
Trial Free
Stránka výrobcu