PC HEALTH CHECK (overiť možnosť inštalácie Win 11)

PC Health Check je program, ktorý sa vám s príchodom Windows 11 môže zísť. Overí či si môžete Windows 11 nainštalovať do vlastného staršieho počítača. Zistí kompatibilitu a vy sa podľa toho následne zariadite.

 

PC Health Check download

Spoločnosť Microsoft už oznámila príchod nového operačného systému Windows 11. Tento Windows bude mať na počítač iné nároky než jeho predchodca Win 10. Program PC Health Chceck na stiahnutie zadarmo zistí či je váš starý počítač kompatibilný s novým operačným systémom.

Nástroj PC Health Chceck overí kompatibilitu počítača s operačným systémom Win 11. Preverí ako na tom sú TPM čipy verzie 2, CPU. Secure Boot atď. Takže ak chcete vedieť či si pre nový operačný systém musíte kúpiť nový počítač, alebo jeho nárokom vyhovuje aj ten, ktorý práve používate kliknite na sťahuj PC Health Check zdarma.

Ak program zistí, že sa do vášho počítača nedá najnovší operačný systém inštalovať oznámi vám to, ale bohužiaľ nepovie vám čo robiť aby ste si ho mohli stiahnuť a inštalovať. Či sa rozhodnete investovať do nového počítača, jednotlivých komponentov alebo zostanete pri staršom operačnom systéme Windows 10 bude na vašom rozhodnutí.

 

PC Health Check Windows / Mac

Prejdite plynule na najnovší operačný systém Windows 11. Ak máte kúpenú licenciu na Win 10 môžete získať Win 11 zadarmo. Skôr ako si ho stiahnete zistite s programom PC Health Check zdarma či bude kompatibilný s vašim PC.

Kliknite na PC Health Check download Windows a zistite, či vo vašom počítači bude nový Windows 11 fungovať. Overenie kompatibility trvá chvíľku.

Ak sa neviete dočkať oficiálneho vydanie nového operačného systému od Microsoftu môžete si ju stiahnuť v predstihu. Get Windows 11 je nový operačný systém, ktorý si môžete vyskúšať zadarmo.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
PC Health Check
Operačný systém
Win 7 /Win 8 /Win 8.1 /Win 10
Software Category
Utility & Ostatné
Cena
Free