CPU-Z (kontrola procesora)

CPU – Z je program, ktorý vás bude pravidelne informovať o systéme. Získate informácie o operačnej pamäti počítača, grafickej karte, procesore či ďalších komponentoch.

CPU-Z sťahuj ak chceš vedieť ako na tom je tvoj počítač. Poskytne ti množstvo užitočných informácií , ktoré je možné previesť do HTML. Tento program ti prezradí všetko čo potrebuješ vedieť. Nemusíš sťahovať množstvo programov, stačí ti tento jediný.

 

CPU-Z download

CPU-Z na stiahnutie zadarmo by mali využiť všetci, ktorí majú menšie problémy s počítačom.  Program meria vnútornú frekvenciu každého jadra, v reálnom čase aj frekvenciu pamäte. Zistíte s ním názov a číslo procesora, úroveň vyrovnávacej pamäte atď. Program stačí len stiahnuť, inštalácia nie je potrebná.

Systémový informačný softvér CPU-Z zadarmo nie je program pre príležitostných užívateľov počítača. Jeho schopnosti ocenia hlavne ľudia, ktorí chcú dostať informácie o svojom počítači. Informácie, ktoré CPU-Z zdarma poskytne sú dátové, pokiaľ sa v týchto informáciách nevyznáte veľa vám nepovedia. Pre tých, ktorí sa o počítače zaujímajú poskytne program CPU-Z na stiahnutie množstvo užitočných informácií.  Ak sa radíte medzi nich tento program jednoducho potrebujete.

Jednoduché a prehľadné rozhranie tvorí sedem kariet. Nájdete v nich všetko čo vás zaujíma – výrobca základnej dosky, informácie o grafike, pamäti, technické podrobnosti hardvérových komponentov atd.

 

CPU-Z Windows / Mac

Program CPU – Z si môžete stiahnuť zadarmo. Bude fungovať v počítačoch s operačným systémom Windows – CPU–Z download Windows free. Na internete nájdete aj verziu programu, ktorá je kompatibilná s operačným systémom Android a môžete si ju stiahnuť do mobilných telefónov. Aj v mobile funguje tak perfektne ako v počítači.

Najnovšia verzia CPU-Z zdarma bola nedávno aktualizovaná – v auguste 2020. Kliknutím na CPU-Z download získate aktuálny informačný program, ktorý vám behom pár sekúnd poskytne informácie o počítači. Získanie týchto informácií by vám bez tohto softvéru zabralo veľa času. Ušetri čas a CPU-Z sťahuj už dnes.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 2 votes
Názov programu
CPU - Z
Operačný systém
Windows Server 2003, Windows Server 2008, Windows 7, Windows 8, Windows 10
Software Category
Utility & Ostatné
Cena
FREE
Stránka výrobcu