PARADISE ISLAND (mobilná hra)

Paradise Island je mobilná hra s pieskom, slnkom a morom. Ak sa vám táto kombinácia páči túto hru si jednoducho zamilujete. Opustený ostrov čaká na to, kedy to tu vďaka vám ožije.

Najnovšia verzia Paradise Island na stiahnutie zadarmo má podnikateľský charakter. Postavte letovisko na ostrove, prilákajte bohatých turistov a zarábajte. Sťahuj Paradise Island.

 

Paradise Island download

App Paradise Island na stiahnutie zadarmo je jednoduchá ale vysoko návyková hra, od ktorej sa nebudete vedieť odtrhnúť. V hre nájdete nádherný ostrov, ktorý je potrebné zariadiť rôznymi atrakciami a barmi. V hre Paradise Island zadarmo si vytvoríte vlastný ostrov. Postavte na ňom kasína, reštaurácie, hotely,…

Turisti čakajú kedy budú môcť navštíviť ostrov, ktorý si v hre Paradise Island zdarma budujete. Rozbehnite svoje vlastné podnikanie na slnečnom ostrove. Postavte budovy, opravte staré stavby, rozšírte svoje podnikateľské zámery.

Okrem množstva stavieb a atrakcií pre turistov nájdete v hre Paradise Island aj množstvo dekorácií a rastlín. Vďaka nim bude váš ostrov atraktívnejším miestom. Život na ostrove pokračuje aj keď hru vypnete. Takže vždy keď ju otvoríte čaká na vás množstvo noviniek a aj práce, ktorú treba urobiť.

 

Paradise Island Android / iPhone

Táto mobilná hra vám môže pripomínať aj hru Tycoon, kde tiež budujete svoj zábavný park. Tu ale budujete rezort pre turistov, ktorý vám bude zarábať. Za každý úspech získate ocenenie, ktorých je v hre viac ako 130.

Hru môžete hrať aj offine (bez internetu) a aj tak budete stále zaznamenávať pokrok vo výstavbe ostrova. Postarajte sa o turistov na špičkovej úrovni a oni sa k vám budú vracať.

Táto výborná podnikateľská hra je kompatibilná s mobilmi s Androidom – Paradise Island download Android. Aplikáciu nájdete na stiahnutie aj na Google Play.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Paradise Island
Operačný systém
Android
Software Category
Mobilné app
Cena
Free