SKYBLOCK MAP (mobilná app)

Skyblock Map je mobilná hra, ktorá preverí vaše schopnosti ohľadom prežitia. Ako si poradíte na pustom ostrove, kde nie je vôbec nič? Extrémne podmienky čakajú len na vás.

Najnovšia verzia Skyblock Map na stiahnutie zadarmo je netradičná hra o prežitie. Prežije len ten najskúsenejší a najschopnejší hráč. Si to ty? Sťahuj Skyblock Map.

 

Skyblock Map download

Aplikácia Skyblock Map na stiahnutie zadarmo je netradičná mobilná hra. Cieľom hry je prežiť na opustenom ostrove bez množstva rôznych zdrojov. Pozor v app Skyblock Plus zadarmo nejde o bežný ostrov aký poznáte. Ostrov sa nachádza na oblohe a nájsť tu niečo, čo by vám pomohlo prežiť je naozaj náročné.

V hre Skyblock Map zadarmo je dôležité aby ste hneď na začiatku poriadne preskúmali ostrov. Môžete tu nájsť niečo, čo sa vám zíde. Preskúmanie vám zaberie minimum času nakoľko je ostrov veľmi malý. Okrem tohto ostrova môžete prejsť aj na iné ostrovy a odtiaľ čerpať zdroje, ktoré na prežitie potrebujete.

Celkovo v aplikácii Skyblock Map zdarma nájdete až 14 neobývaných ostrovov a na každom z nich môžete nájsť niečo čo potrebujete. Ak by vám aj hra nešla nevzdávajte to. Vždy sa nájde niečo, čo vám pomôže prežiť.

 

Skyblock Map Android / iPhone

Oproti iným hrám o prežitie ako je napríklad Rules of Survival je táto hra len pre jedného hráča (Skyblock Map singleplayer). Zháňate suroviny, ktoré vám pomôžu prežiť na ostrove bez toho aby sa vás ktokoľvek pokúšal zničiť.

Táto mobilná hra perfektne funguje len v mobiloch s Androidom. Nájdete ju na Google Play, alebo na jej stiahnutie môžete využiť našu stránku – Skyblock Map download Android.

Dobrou počítačovou hrou, kde je vašou hlavnou úlohou prežiť je aj PC hra The Forest. Pokúste sa prežiť uprostred tajomného lesa, v ktorom na vás číhajú aj nepriateľa usilujúci o váš život.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Skyblock Map
Operačný systém
Android
Software Category
Mobilné app
Cena
Free