PAINT.NET

Paint.NET je grafický program na úpravu fotografií a obrázkov. Obsahuje množstvo funkcií, ktoré sa začiatočníci naučia rýchlo používať a profesionáli ich hneď využijú. Program vznikol na Washingtonskej štátnej univerzite v spolupráci so spoločnosťou Microsoft.

Tak ako iné obľúbené programy, aj tento sa stále vyvíja a vylepšuje. Najnovšia verzia Paint.NET na stiahnutie zadarmo obsahuje množstvo funkcií, ktoré pri úprave obrázkov môžete využiť. Sťahuj Paint.NET a upravuj obrázky a fotografie.

 

Paint.NET download

Grafický program Paint.NET na stiahnutie zadarmo vám umožní upravovať obrázky a fotky. Nájdete v ňom množstvo funkcií, ktoré sú aj v programoch za ktoré si priplatíte. Paint.NET môžete mať zadarmo. Práca s vrstvami, množstvo štetcov a paliet, filtre, efekty a nástroje, ktoré ocenia pokročilí užívatelia – vyhladzovanie hrán, možnosť stmaviť okraj obrázku alebo fotky.

Pokiaľ hľadáte program na úpravu fotiek či obrázkov, ktorý zvládnu aj začiatočníci Paint.NET zdarma je presne pre vás. Intuitívne rozhranie, jednoduché ovládanie a neobmedzená história (môžete sa vracať v krokoch, ktoré ste urobili nekonečne krát dozadu) sú základnými vlastnosťami tohto programu.

Paint.NET download free je ponuka, ktorú by mali využiť všetci, ktorí chcú začať s upravovaním fotiek. Skôr ako investujete financie do platených programov vyskúšajte si pár programov zadarmo. Adobe Photoshop môžete používať zadarmo na istý čas, kliknutím na Paint.NET zadarmo získate program, ktorý môžete používať zadarmo stále.

 

Paint.NET Windows / Mac

Program na úpravu fotiek zadarmo Paint.NET bude fungovať len v počítačoch alebo notebookoch s operačným systémom Windows. Ak vyhľadáte výraz Paint.NED download Windows free získate tento softvér zadarmo so všetkými funkciami. Softvér môžete mať aj v českom jazyku.

Výhodou programu je jeho optimalizácia z hľadiska záťaže akumulátora. Ak ho spustíte v notebooku nemusíte sa tak obávať rýchleho vybitia batérie.

Ak hľadáte program na úpravu obrázkov do operačného systému Mac výraz Paint.NET download Mac free budete hľadať márne. Výhodnou alternatívou ale môže byť program GIMP alebo Picasa, ktoré budú fungovať aj v OS Mac bezchybne.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 2 votes
Názov programu
Paint.NET
Operačný systém
Windows 7, Windows 8, Windows 10
Software Category
Fotky & Design
Cena
FREE
Stránka výrobcu