OPENSHOT VIDEO EDITOR (úprava videa)

OpenShot Video Editor je počítačový program na jednoduchú úpravu video súborov. To ale nie je všetko čo dokáže. S jeho pomocou vytvoríte vlastné slideshow.

Najnovšia verzia OpenShot Video Editor na stiahnutie zadarmo  obsahuje množstvo funkcií, ktoré pri úprave videa určite využiješ – vyšší výkon, lepšia optimalizácia s efektmi a lepšia podpora UTF – 8.  Ak hľadáš program na úpravu videa využi príležitosť a OpenShot Video Editor sťahuj.

 

OpenShot Video Editor download

Multiplatformový editor videa s názvom OpenShot Video Editor na stiahnutie zadarmo môžete mať aj vy. Podporuje aj editáciu súborov vo vysokom rozlíšení 4K, takže nie ste ničím obmedzovaní. Úprava videa nie je to jediné čo program zvládne, môžete s ním vytvárať aj efektné prezentácie, tzv. slideshow.

Existuje veľa programov na úpravu videa zadarmo aj platených. Teraz môžete mať program OpenShot Video Editor zadarmo. Nemusíte sa obávať, program obsahuje funkcie, ktoré si rýchlo osvoja aj začiatočníci. Video súbor môžete rýchlo zostrihať, používať prechody a efekty, odstrániť pozadie, zmeniť farby, upraviť jas, rozostriť či zaostriť alebo pridávať titulky.

Program umožňuje aj upraviť rýchlosť videa (spomaliť, zrýchliť), a nezabudlo sa ani na reguláciu hlasitosti. Tieto funkcie vám umožnia vytvárať aj vlastné hudobné alebo rodinné videá. Upravené video môžete exportovať do niekoľkých formátov AVI, MPEG, OGG, MP4, MOV alebo FLV. Stačí len kliknúť na OpenShotVideo Editor download a môžete začať tvoriť videá.

 

OpenShot Video Editor Windows / Mac

Tento editor videa je k dispozícii vo viac ako 70 tich jazykoch. Pokiaľ si program stiahnete môžete ho pomocou aplikácie LaunchPad preložiť. Ako bolo už vyššie spomínané ide o multiplatformový editor videa.  Verzia programu, ktorú si môžete stiahnuť z tejto stránky je kompatibilná s operačným systémom Windows – OpenShot Video Editor Windows download.

Ak hľadáte verziu, ktorá by fungovala v počítačoch s operačným systémom Mac môžete si príslušnú verziu nájsť a stiahnuť na internete. Stačí ak zadáte do prehliadača výraz OpenShot Video Editor Mac download a máte to.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 2 votes
Názov programu
OpenShot Video Editor
Operačný systém
Windows 7, Windows 8, Windows 10
Software Category
Video
Cena
Free
Stránka výrobcu