MP4 CONVERTER (prevod videa)

MP4 Converter je program na prevod súborov do formátu MP4. Vďaka tejto aplikácii si budete môcť prezrieť filmy v akomkoľvek zariadení, ktoré podporuje MP4. Ak potrebujete previesť rôzne formáty video súborov do formátu MP4 využiť na to môžete viacero programov. Nie všetky ale vedia konvertovať také množstvo rôznych formátov. Najnovšia verzia  MP4 Converter môže konvertovať do formátu MP4 formáty ako AVI, MPEG, WMV, ASF/ASX, Quick Time, DVD VOB, M2V, MPG a ďalšie.

Konvertovaný súbor si môžete prezrieť na mobilnom telefóne, počítači, alebo inom zariadení. Stačí len kliknúť na MP4 Converter sťahuj.

MP4 Converter download

Program na konvertovanie vidoe súborov sa hodí vždy. Často sťahujete filmy, videoklipy z Ulož.to, YouTube či iných stránok? Možno neraz hľadáte formát, ktorý váš počítač či iné zariadenie podporuje. Ak podporuje formát MP4 nemusíte sa už viac trápiť s vyhľadávaním vhodných súborov.

MP4 Convertor na stiahnutie zadarmo vám väčšinu formátov audio súborov konvertuje do formátu MP4 a vám už nič nebráni v sledovaní filmu.

Kliknutím na MP4 Converter download free získate len skúšobnú verziu tejto aplikácie. Počas tejto doby si môžete vyskúšať prácu s programom. Následne sa rozhodnete či vám vyhovuje, alebo nie.

 

MP4 Converter Windows / Mac

MP4 Converter je kompatibilný s programom Windows. Nemusíte vyhľadávať konkrétny typ programu pre konkrétny Windows. Stiahnite si MP4 Converter Windows download – aplikácia funguje vo všetkých operačných systémoch Windows.

Program umožňuje konvertovať aj DVD do formátu MP4. Po konvertovaní si môžete film pozrieť na iPhone, iPade, tablete, smartfóne, či inom zariadení.  Existuje aj verzia programu pre Mac. Musíte ale zadať do prehliadača výraz MP4 Converter Mac download.

Ak sa rozhodnete aplikáciu si ponechať aj po uplynutí skúšobnej doby MP4 Converter cena je okolo 30 euro.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 2 votes
Názov programu
MP4 CONVERTER
Operačný systém
Windows xp, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10
Software Category
Video
Cena
Free Trial
Stránka výrobcu