OMETV – alternatívny videochat do mobilu (aplikácia)

OmeTV je mobilná aplikácia, s ktorou môžete kedykoľvek viesť videohovory. Nejde ani tak konkrétne o volania ako o chatovanie, kde môžete komunikovať s priateľmi prostredníctvom videochatu.

Najnovšia verzia OmeTV na stiahnutie zadarmo vám umožní rozprávať sa s priateľmi či spoznávať nových ľudí prostredníctvom videochatu. Sťahuj OmeTV a začni chatovať s priateľmi, rodinou či cudzími ľuďmi.

 

OmeTV download

App OmeTV zadarmo je výborná videochatovacia aplikácia, ktorú môžete používať bez obmedzení zadarmo. Nejde len o hovory či posielanie správ ako v iných komunikačných aplikáciách ale o videochatovanie, takže osobu, s ktorou voláte sa môžete aj vidieť. Každý deň tu nájdete viac ako 100 tisíc užívateľov vo dne aj v noci.

V aplikácii OmeTV na stiahnutie zadarmo nájdete aj iné možnosti komunikovania. Pokiaľ nemáte v mobile kameru môžete na komunikáciu využiť posielanie textových správ. Túto možnosť využijete aj v prípade, že máte pomalý internet alebo zlé pripojenia.

Zaraďte sa medzi milióny užívateľov aplikácie OmeTV zdarma a komunikujte s priateľmi alebo cudzími ľuďmi. Stačí si len stiahnuť aplikáciu OmeTV do mobilu, zaregistrovať sa a vytvoriť si profil. Nastavte si fotku (selfi) a pustite sa do komunikácie. Na porušenie chatovania dohliadajú neustále moderátori, ktorí vám zároveň pomôžu s problémami.

 

OmeTV Android / iPhone

Jediné čo k plnohodnotnému používanie tejto komunikačnej aplikácie potrebujete je pripojenie na internet. Nemusíte míňať svoje mobilné dáta a môžete byť pripojení na Wi-fi sieť. Videochat zadarmo nájdete len v tejto aplikácii.

Aplikáciu si môžete stiahnuť do mobilných telefónov s Androidom a aj do iPhone. Kompatibilné verzie aplikácie nájdete na Google Play alebo v App Store.

  • OmeTV download Android
  • OmeTV download iPhone ( tu )
ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
OmeTV
Operačný systém
Android, iPhone
Software Category
Mobilné app
Cena
Free