NEMECKO-SLOVENSKÝ SLOVNÍK (offline)

Používať slovník bez pripojenia na internet nie je otázkou jeho knižného vydania. Nemecký slovník offine je aplikácia, ktorú si stiahnete do PC, alebo mobilu a môžete ju použiť kedykoľvek chcete (aj bez pripojenia na sieť).

 

Koľko rečí vieš toľko krát si človekom – príslovie, ktoré pozná každý, ale nie každý má talent na jazyky. Hneď po anglickom jazyku je u nás najrozšírenejším práve nemecký jazyk. Preto je celkom vhodné mať nemecký slovník pri sebe. Ak ste sa rozhodli nájsť na internete nemecko slovenský slovník na stiahnutie mali by ste si vybrať ten najlepší pre vás.

 

Nemecko slovenský slovník

Rakúsko, či Nemecko sú krajiny kam často chodievame (či už na nákupy, pracovne, alebo niekoľkodňové pobyty). Aby ste so sebou nemuseli nosiť nemecko slovenský slovník môžete si do svojho mobilného telefónu, alebo notebooku stiahnuť nemecký prekladač. V závislosti od toho ako dobre ovládate tento jazyk môžete si vyhľadať a stiahnuť preklad viet nemecko slovenský alebo len jednoduchý prekladač slov.

Môžete si stiahnuť prekladový slovník offline, ktorý bude fungovať aj bez pripojenia na internet. Získať slovenský preklad z nemčiny, alebo opačne bude otázkou pár sekúnd (zapnutie a spustenie aplikácie a nájdenie hľadaného slovíčka).

Nemecko slovenský slovník s výslovnosťou vám pomôže v prípade ak budete v tomto jazyku viesť rozhovor. S jeho pomocou sa naučíte správnej výslovnosti. Stačí zadať do internetového prehliadača pojem Nemecko slovenský slovník download a vybrať si ten, ktorý vám najviac vyhovuje. Ak hľadáte najlepší nemecko slovenský slovník pre vás rozhodnite či chcete online, alebo offine verziu.

 

Nemecko slovenský slovník online

Pokiaľ bojujete s počítačom o každý kúsok pamäte, alebo si z iných dôvodov nemôžete Nemecko slovenský slovník stiahnuť do notebooku nemusíte sa s týmto jazykom rozlúčiť. Preklad slov z nemčiny a opačne (z nemčiny do slovenčiny) vám zaistia aj rôzne online slovníky. Zadaním pojmu prekladač sk do vyhľadávača sa vám zobrazí množstvo prekladových slovníkov. Následne si môžete vybrať prekladač nemčina, angličtina či akýkoľvek iný jazyk.

 

Slovensko nemecký slovník GOOGLE (Google Translate)

Jeden z najznámejších a najpoužívanejších slovníkov je Google Translate. Z viac ako stovky jazykov si môžete vybrať slovensko nemecky slovník, a prekladať slovíčka, vety, frázy, ale aj celé texty. Aj keď ide navonok o online slovník, ktorý je viazaný na webový prehliadač Google Chrome môžete ho používať aj online.

Tento prekladač viet a textu si môžete stiahnuť aj do počítača a používať ho aj bez pripojenia na internet. Stačí ak si stiahnete dva jazyky medzi ktorými chcete prekladať (v našom prípade nemecký a slovenský) Získate tak prekladač nemecko slovensky, na ktorý nepotrebujete byť online. Je to výhodné ak cestujete do zahraničia a hľadáte slovník pre android.

Ak na internete hľadáte výraz translator nemecky slovenský, alebo zadáte frázu nemecko slovenský prekladač google určite sa vám vo výsledkoch vyhľadávania zobrazí aj tento prekladač textov. Teraz vám dokonca preloží aj text vyfotený mobilným telefónom.

 

Nemecko slovenský slovník LINGEA

Elektronické a knižné slovníky  – tým sa vyznačuje Lingea. Nájdete tu viac ako 30 jazykových slovníkov. Všeobecné, lekárske, poľnohospodárske,…ak potrebujete získať preklad v konkrétnej oblasti môžete si stiahnuť tematický slovník.  Všeobecný nemecko slovenský slovník LINGEA môžete získať zadarmo. Za stiahnutie tematických prekladačov si budete musieť priplatiť.

Ak hľadáte výkladový slovník nemecky online môžete sa na túto stránku spoľahnúť. Nájdete tu gramatiku, výslovnosť, tvaroslovie a aj skloňovanie a časovanie slovíčok. Nenájdete tu také množstvo jazykov ako v Google Translate, ale ak hľadáte odborný slovník na stránke Lingea ho určite nájdete.

Môžete si stiahnuť nemecko slovenský slovník do mobilu a mať tak v prípade potreby slovník vždy po ruke.

 

Prekladač AZET nemčina

Slovník NJ nájdete aj v prekladači Azet. Tento prekladač disponuje len siedmymi najpoužívanejšími jazykmi u nás a v našom okolí. Nachádza sa tu slovník nemecký, anglický, španielsky, taliansky, francúzsky, maďarský a ruský.

Poradí si aj s jednoduchšími vetami a frázami, ale ak chcete preložiť celý text je lepšie vyhľadať si iný prekladač viet a textu. Pokiaľ vám ale postačí bežný preklad slov rozhodne vám postačí.

 

Ďalšie slovenské slovníky

Ak často cestujete do zahraničia na dovolenky, nákupy, alebo za priateľmi určite nezostanete len pri vyhľadávaní frázy stiahnuť nemecký slovník. Určite sa vám zíde slovníkov viac.

 

Anglicko-slovenský slovník

Celosvetovo najčastejšie používaným jazykom je angličtina. Jej základné znalosti vám pomôžu dorozumieť sa takmer a ktorejkoľvek krajine. Anglický slovník je jednoducho nutnosť, ktorú by ste určite mali mať.

Zíde sa vám nie len v zahraničí, ale aj v prípade, že budete potrebovať prekladový slovník pri štúdiu či práci. Na DownloadWik.com můžete stiahnuť anglicko-slovenský slovník (offline).

 

Česko-slovenský slovník

Možno českému jazyku perfektne rozumiete, ale ako to je opačne? Vedeli by ste rýchlo preložiť slovenské slovíčka, či celé vety do českého jazyka – gramaticky správne?

Pomôcť vám s tým môže český slovník – ak si stiahnete výkladový slovník budete sa v českej gramatike vyznať oveľa lepšie. Rozhodne sa vám zíde aj pri tvorbe dokumentov, či prezentácií  v tomto jazyku, alebo pri ich preklade ak si nebudete vedieť spomenúť na niektoré slovíčko.

 

Španielsko-slovenský slovník

Obľúbenou dovolenkovou destináciou Slovákov je aj Španielsko. Ak ste už túto krajinu navštívili viete, že niekedy je problém v dohovorení sa (hlavne ak vaša angličtina nie je na slušnej úrovni). Ak sa do tejto krajiny chystáte na dovolenku aj budúcu sezónu stiahnite si španielsky slovník a začnite sa učiť tento jazyk už dnes.

Ak si stiahnete slovník pre android budete ho mať vo svojom mobilnom telefóne vždy naporúdzi.

 

Maďarsko-slovenský slovník

Chystáte sa k našim južným susedom? Pokiaľ ale maďarčinu neovládate mali by ste si so sebou pribaliť aj maďarský slovník. Či už vám postačí preklad slov, alebo si stiahnete prekladač viet a textu je na vás a vašich jazykových schopnostiach. Isté je, že pobyt v tejto krajine bude oveľa jednoduchší.

Je Nemecko - slovenský slovník do pc zadarmo? 💻

Áno, pc program Nemecko-slovenský slovník si môžete stiahnuť zadarmo. Používanie programu nie je nijako spoplatnené a slovník môžete používať tak dlho ako chcete.

Môžem si stiahnuť Nemecko-slovenský slovník aj do mobilného telefónu? 📱

Áno. Verzií Nemecko-slovenského slovníku je množstvo a na internete nájdete verzie kompatibilné s Mac, Androidom a aj iPhone. Stiahnuť si môžete aj Anglicko-slovenský, Španielsko-slovenský či akýkoľvek iný slovník, ktorý potrebujete.

Aký je rozdiel medzi online a offline slovníkom? 📡

Online slovník (nemecko-slovenský, anglicko-slovenský,...) môžete používať len ak ste pripojený na internet. Výhodou tejto verzie je fakt, že program nezaberá miesto v zariadení (mobil, pc).
Ak chcete mať slovník stále pri sebe a používať ho aj keď nie ste pripojení na internet je lepšie stiahnuť si slovník do mobilu (alebo pc). V tomto prípade nepotrebujete pripojenie na internet, celý slovník máte uložený v zariadení. Nevýhodou je, že vám zaberá miesto v počítači (mobilnom telefóne).

Prekladá slovník na stiahnutie aj frázy, alebo len slová? 📒

Záleží akú verziu slovníka ste si stiahli. Sú slovníky, v ktorých nájdete len preklad jednotlivých slovíčok. Existujú aj slovníky, ktoré prekladajú frázy alebo celé vety. Preklad viet zabezpečujú najčastejšie online slovníky. Na internete nájdete aj aplikácie do mobilných telefónov, ktoré preložia do cudzieho jazyka všetko čo poviete. Nemusíte v nich vyhľadávať konkrétne vety a slovíčka. Tento typ slovníkov je ideálny na cesty do zahraničia.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
4 based on 17 votes
Názov programu
Nemecko-slovenský slovník (offline)
Operačný systém
Windows
Software Category
Domácnosť, Podnikanie & Kancelária
Cena
FREE