NÁVRH KUCHYNSKEJ LINKY – design (mobilná app)

Návrh kuchynskej linky je názov mobilnej aplikácie na navrhovanie interiéru, konkrétne kuchyne. V aplikácii si môžete vybrať zariadenie kuchyne podľa vlastných predstáv ale nájdete tu aj štýlové kuchynské linky.

Najnovšia verzia Návrh kuchynskej linky na stiahnutie zadarmo je program na navrhovanie interiéru kuchyne do mobilu. Možno už máte niektoré z programov v počítači. Teraz si môžeš navrhovať kuchyňu v mobile – sťahuj Návrh kuchynskej linky.

 

Návrh kuchynskej linky download

V app Návrh kuchynskej linky zadarmo nájdete základné dizajnové prvky pre kuchyňu. Kuchynské skrinky nájdete v tomto programe v širokom zastúpení a je len na vašom vkuse, ktoré si do návrhu vyberiete. Skrinky sú prehľadne rozdelené do troch kategórií

  • čiastočne vlastné – môžete si skrinky dotvoriť podľa vlastných predstáv
  • vlastné – vami vytvorené skrinky
  • skladové – skrinky, ktoré sú v aplikácii

Ak vám v aplikácii Návrh kuchynskej linky nevyhovuje usporiadanie priečok a políc v skrinkách môžete si ho navrhnúť pre svoje potreby. V závislosti od toho či hľadáte atraktívne alebo funkčné skrinky. S touto apkou môžete zmeniť dizajn kuchyne veľmi rýchlo.

Kuchyňu môžete s mobilným programom zariadiť aj v rôznych štýloch. Nájdete tu skrinky vhodné do tradičných kuchýň vo farbách čerešne, orecha alebo mahagónu. To ale nie je všetko. V Návrh kuchynskej linky na stiahnutie zadarmo nájdete aj vidiecky, súčasný alebo rustikálny štýl.

 

Návrh kuchynskej linky Android / iPhone

Existuje množstvo CAD programov na návrh interiéru do počítačov. Teraz si môžete jeden jednoduchší stiahnuť zadarmo do mobilného telefónu. Získate prístup ku knižnici plnej rôznych skriniek a nábytku. Môžete tak vytvoriť návrh kuchyne podľa vašich predstáv a následne preniesť svoj návrh aj do reality.

Aplikácia je kompatibilná s mobilmi s Androidom – Návrh kuchynskej linky download Android.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
1 based on 1 votes
Názov programu
Návrh kuchynskej linky
Operačný systém
Android
Software Category
Fotky & Design
Cena
Free