KITCHENDRAW (návrh kuchyne)

KitchenDraw je program na navrhovanie interiéru, konkrétne na projektovanie kuchyne. Pohodlne s ním ale zvládnete aj návrh kúpeľne. Skôr než sa pustíte do reálnej prerábky skúste si kuchyňu navrhnúť v tomto programe.

Najnovšia verzia KitchenDraw na stiahnutie zadarmo vám umožní popustiť uzdu fantázie a zariadiť si jednu z najdôležitejších miestností domu podľa vlastných predstáv. Sťahuj KitchenDraw a uplatni svoje dizajnérske umenie.

 

KitchenDraw download

Počítačový program KitchenDraw na stiahnutie zadarmo môžete využiť na navrhovanie kuchyne či kúpeľne. Na ovládanie jednoduchý CAD program vám ušetrí množstvo času, nervov a aj financií, ktoré by ste na nové zariadenie kuchyne minuli. Navrhnite si s ním kuchyňu, virtuálne ju zariaďte a keď budete spokojní viete aké zariadenie si v obchode vybrať.

Kliknúť na KitchenDraw download môžete aj v prípade, že má vaša kuchyňa atypický tvar – oblé steny, stĺpy, schody, alebo šikmý strop. Všetky prvky v programe sú nastavené paralelne (3D perspektíva, odhad, výška,…). Aj tá najmenšia oprava sa tak prejaví všade – ako v nákrese tak aj vo výslednom projekte.

Ak máte radi programy, ktoré vás vtiahnu do sveta interiérového dizajnu isto poznáte program SketchUp. Ten vám umožní virtuálne zariadiť izby, rozmiestniť v nich nábytok, zmeniť farbu stien a pod. KitchenDraw je špeciálny nástroj na navrhovanie kuchýň a kúpeľní.

 

KitchenDraw Windows / Mac

KitchenDraw zadarmo sa radí medzi grafické programy (CAD programy). V programe môžete využiť aj funkciu vytvoriť si vlastný katalóg stolárskych výrobkov. Ak sa vám zdá, že program má málo funkcií môžete si ich rozšíriť alebo prispôsobiť.

Grafický program KitchenDraw si môžete vyskúšať zadarmo. Ak sa vám práca na ňom zapáči môžete si zakúpiť licenciu. Pokiaľ vám nebude vyhovovať môžete si stiahnuť iný program na navrhovanie 3D interiéru. Napríklad pCon.Planner, ktorý si môžete stiahnuť a  používať zadarmo bez obmedzenia.

Skúšobnú verziu tohto programu na navrhovanie interiéru si môžete stiahnuť do počítačov s operačným systémom Windows – KitchenDraw download Windows.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
KitchenDraw
Operačný systém
Win Vista, Win XP, Win 8, Win 2000
Software Category
Domácnosť
Cena
Trial Free
Stránka výrobcu