NANOSTUDIO (hudobné štúdio)

Nanostudio je program na nahrávanie hudby. V podstate ide o malé hudobné štúdio, ktoré môžete mať aj vo svojom počítači. Program vhodný pre všetkých skladateľov si rýchlo obľúbite.

Najnovšia verzia Nanostudio na stiahnutie zadarmo je výborný program na nahrávanie či mixovanie hudby. V programe nájdete viacero nástrojov, ktoré pri nahrávaní a mixovaní budete potrebovať. Sťahuj Nanostudio.

 

Nanostudio download

Počítačový program Nanostudio zdarma vám umožní zaznamenať vytvorenú hudbu a následne, ak treba, aj upraviť. Program spracuje ako vašu hudbu tak aj spev a reč. Vďaka programu Nanostudio zaznamenáte všetko čo vás práve napadne v reálnom čase a môžete to zmixovať s vašimi audio súbormi.

S hudobným štúdiom zadarmo Nanostudio môžete komponovať a všetko zaznamenať. Následne hudbu vylepšite rôznymi efektmi. Použite filtre, syntetizátory, prechody a ďalšie nástroje na oživenie svojich vlastných skladieb. Základnou zložkou programu Nanostudio na stiahnutie zadarmo je Eden Synth. Vytvorí hlboké basy a aj čisté výšky.

Kopírovanie alebo vkladanie audio súborov vám umožní mixovať skladby aké len chcete. Vytvorené súbory môžete následne posielať e-mailom ako prílohu či prostredníctvom správ cez komunikačné aplikácie.

 

Nanostudio Windows / Mac

Nahrávacie štúdio Nanostudio zdarma si môžete stiahnuť a aj používať zadamo bez obmedzenia. Pokiaľ by ste potrebovali viac nástrojov a funkcií môžete si zakúpiť vyššiu verziu programu Nanostudio 2. V jednoduchom a prehľadnom programe sa rýchlo zorientujete a nie je potrebný žiadny návod na jeho používanie. Keby ste ho ale predsa len potrebovali na internete ho určite nájdete.

Kliknúť na Nanostudio download sa oplatí všetkým užívateľom operačného systému Windows – Nanostudio download Windows. Ak by vám tento softvér nevyhovoval môžete skúsiť MultiTrackStudio Lite Windows. Tento program na nahrávanie audia si môžete zdarma stiahnuť´ len na skúšobnú dobu.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Nanostudio
Operačný systém
Win 7, Win Vista, Win XP, Win 8
Software Category
Hudba & Zvuk
Cena
Free