MYSUGR (aplikácia pre diabetikov)

MySugr je aplikácia, ktorá sa zíde hlavne ľuďom s diabetesom. Ak trpíte cukrovkou stiahnite si jednu z najlepších aplikácií na svete, ktorá vám pomôže mať cukor pod kontrolou.

Najnovšia verzia MySugr na stiahnutie zadarmo je aplikácia, ktorá získala 3 krát ocenenie ako najlepšia aplikácia pre cukrovkárov. Aplikácia je vhodná pre všetky typy cukrovky (diabetes 1. typu, Diabetes 2 typu a aj pre gestačný diabetes, tzv tehotenská cukrovka). Sťahuj MySugr.

 

MySugr download

V prvom rade je potrebné poznamenať, že app MySugr na stiahnutie zadarmo vám hladinu cukru v krvi nezmeria. Môžete si ale do nej zapisovať hodnoty cukru v krvi a mať tak prehľad o jeho hodnotách. Okrem toho nájdete v aplikácii MySugr zadarmo aj kalkulačku, s ktorou si môžete vypočítať odporúčanú dávku inzulínu.

Údaje, ktoré do aplikácie MySugr na stiahnutie zadarmo zapíšete môžete zdieľať cez aplikáciu so svojim lekárom. Hodnota glukózy krvi je prehľadne zobrazená v grafoch ale aj tabuľkách. Program zaznamenáva všetky informácie. Môžete tak mať prehľad v tom, aké jedlo vám cukor zvýšilo, aké sú jeho hodnoty keď si dáte lieky a veľa ďalšieho.

Aplikácia MySugr zdarma spolupracuje aj s ďalšími aplikáciami vo vašom mobilnom telefóne, ktoré sú zamerané na životný štýl a vašu kondičku (aplikácie na krvný tlak, počet krokov, hmotnosť,…).

 

MySugr Android / iPhone

Táto verzia aplikácie obsahuje množstvo nástrojov a funkcií, ktoré vám pomôžu zvládať cukrovku. V ponuke ale nájdete aj vyššiu verziu programu MySugr Pro, ktorá vám umožní aj ukladať správy a namerané hodnoty vo formáte PDF alebo Excel či pripomienky na meranie glukózy v krvi a množstvo ďalších.

Aplikácia MySugr funguje v mobilných telefónoch s Androidom a aj pre iPhone

  • MySugr download Android
  • MySugr download iPhone ( tu )

Aplikácií, do ktorých si môžete zaznamenávať hodnoty cukru v krvi nájdete na internete samozrejme viac jedna z nich je aj app Blood Sugar.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
MySugr
Operačný systém
Android, iPhone
Software Category
Mobilné app
Cena
Free