MULTIFOTO (tvorba fotiek)

Multifoto je počítačový program na vytváranie fotografií.  Ak si hovoríte, že programov na úpravu fotiek je na internete veľa tento program je ale iný. Nejde o program na úpravu fotiek, ale o program, ktorí vám fotky urobí.

Najnovšia verzia Multifoto vám umožní vytvoriť v pohodlí domova fotky v rozličných veľkostiach. Aj keď už v súčasnosti nepotrebujeme fotky na občiansky preukaz na iné doklady, preukazy a pod. ich potrebujeme. Ak ťa nebaví chodiť po fotoateliéroch a každú chvíľu platiť za fotky Multifoto sťahuj.¨

 

Multifoto download

Multifoto zadarmo je počítačová aplikácia, ktorá vás odbremení od behania po fotografoch. Ak potrebujete fotku v danom rozmere na preukaz napríklad do knižnice môžete si fotku vytvoriť doma. Pokiaľ sa rozhodnete program Multifoto stiahnuť zadarmo ušetríte množstvo času a aj financií, ktoré by vás zháňanie potrebného rozmeru fotky isto stálo.

Multifoto zdarma nie je program na úpravu fotiek a obrázkov s množstvom funkcií. Na to sú iné programy a photoshopy. S týmto softvérom môžete vytvoriť fotku v rôznych rozmeroch. Stačí vám k tomu len fotka, prípadne môžete urobiť výrez fotky, nastaviť pomer strán, zvoliť názov súboru a o viac sa už starať nemusíte.

Po opakovanom spustení softvéru Multifoto zadarmo sa vytvorí HTML súbor s názvom fotografie. Posledným krokom, ktorý je potrebný k vytvoreniu fotografie je jej vytlačenie.  Jednoduchý program, jednoduché rozhranie a množstvo ušetreného času, ktorý môžete využiť inak než zháňaním fotky potrebných rozmerov.

 

Multifoto Windows / Mac

Jednoduchý a šikovný program Multifoto si môžete stiahnuť ak používate operačný systém Windows. Multifoto download Widows free je ponuka, nad ktorou netreba dlho otáľať. Oproti ostatným podobným programom má výhodu v tom, že vytlačí fotku daných rozmerov, nebude sa snažiť upraviť fotky tak, aby ušetril plochu papiera.

Pokiaľ bude potrebné fotku upraviť vyberte si na to program na úpravu fotiek, napríklad Picasa, alebo Adobe Photoshop. Následne môžete na úpravu rozmerov použiť program Multifoto zadarmo.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 2 votes
Názov programu
Multifoto
Operačný systém
Win 7, Win Vista, Win XP, Win 10, Win 8
Software Category
Fotky & Design
Cena
FREE
Stránka výrobcu