MIN HERO: TOWER OF SAGES (PC hra – RPG)

Min Hero: Tower of Sages je počítačová hra s množstvom kúziel, tajomstiev a titánov. Ak vás táto zápletka zaujala táto hra by nemala chýbať vo vašom počítači.

Najnovšia verzia Min Hero: Tower of Sages na stiahnutie zadarmo je hra plná súbojov. Skôr ako sa k nim ale prepracujete musíte mať šťastie a dostať sa do veže, kde môžete trénovať titánov. Sťahuj Min Hero: Tower of Sages.

 

Min Hero: Tower of Sages download

Ak máte radi typ hier, kde sa z vás stane hrdina, putujete krajinou a vyhrávate jeden súboj za druhým PC hra Min Hero: Tower of Sages zdarma je presne pre vás. V hre získate pár tvorov (zvieratiek), rodených bojovníkov, ktorých ale vo veži Mudrcov musíte vycvičiť.

Vždy keď vyhráte súboj vo veži a zvládnete úroveň tréningu získate zlatú pečať a kľúče. Vďaka tomu sa dostanete do vyššieho poschodia. Bojové zvieratká pri každom súboji v hre Min Hero: Tower of Sages zadarmo získavajú skúsenosti a zlepšujú sa. A aké tvory to v PC hre dostanete? Tigra a diviaka so špeciálnymi schopnosťami, ktoré sa každým súbojom zlepšujú.

Po súboji môžete vybrať, ktorá schopnosť sa má tvorovi zlepšiť. Vyberajte ale dobre. Každá maličkosť môže v ďalšej bitke rozhodnúť. Počas hrania môžete v RPG hre zadarmo získať aj ďalšie zvieratká. Ktoré získate je skôr o šťastí, keďže si vyberáte z rovnako vyzerajúcich vajíčok.

 

Min Hero: Tower of Sages Windows / Mac

RPG hry sú veľmi populárne aj pre svoju perfektnú grafiku. V Min Hero: Tower of Sages zdarma vás dostane nie len dej ale aj perfektná kreslená grafika. Takže, pustite sa do hrania, vycvičte si svojich bojovníkov a nakoniec aj obávaných titánov.

Kliknutím na Min Hero: Tower of Sages  download získate plnú verziu hry zadarmo. Hneď ako si hru stiahnete môžete začať hrať a skončiť až keď sa  dostanete na vrchol veže mudrcov.

Táto RPG hra zadarmo je kompatibilná s počítačmi s operačným systémom Windows – Min Hero: Tower of Sages download Windows.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
2 based on 4 votes
Názov programu
Min Hero: Tower of Sages
Operačný systém
Win 7, Win Vista, Win XP, Win 8
Software Category
Adventúry & RPG
Cena
Free