DIABLO 2

Diablo 2 – fantasy hra určená pre nadšencov démonov, nemŕtvych a iných nadprirodzených bytostí. Staňte sa hrdinom, ktorý zdoláva množstvo prekážok a nebezpečenstiev.

 

Zaujímate sa o RPG hry v češtine či slovenčine? Chcete hrať sami, alebo s viacerými online hráčmi? Najnovšia hra Diablo 2 vaše nároky isto splní. Aj keď hra Diablo 2 má len prvky žánru RPG strhne vás svojim pútavým dejom. Môžete si ju zahrať ako Diablo2 multiplayer a aj ako Diablo 2 singleplayer – výber je na vás. Počas hrania získavate rôzne zbrane a cenné skúsenosti, ktoré v boji s nepriateľom budete potrebovať.

Hra má niekoľko úrovní – môžete hrať v rôznych prostrediach (púšť, prales, mesto,..), môžete si najať pomocníka v boji s nepriateľmi, … Zaujímavosťou sú stupne náročnosti hry. Začínate na tom najnižšom. Ak sa vám podarí zničiť hlavného nepriateľa Diabla prejdete do ďalšej hry, ktorá je náročnejšia. Diablo 2 má tri stupne náročnosti – normálna, nightmare a hell.

 

Diablo 2 download

To nie je všetko. Počas hrania získavaš rôzne Diablo 2 predmety. Odlož si ich, zídu sa ti pri vylepšovaní zbraní, či zlepšovaní vlastného bezpečia. V závislosti od stupňa náročnosti sa ti môže stať, že umrieš. O získané schopnosti ale nemusíš prísť úplne. Tak čo? Chceš si zahrať? – tak Diablo 2 sťahuj.

Hra od spoločnosti Blizzard Entertainment Diablo 2 Lord of Destruction je aj napriek slabšej grafike najhranejšou hrou svojho druhu na svete. Svoju postavu si môžete vybrať z piatich Diablo 2 skills.

  • Amazonka
  • Necromancer
  • Barbar
  • Kúzelníčka
  • Paladín

Ak vás hra zaujala mali by ste si demo Diablo 2 stiahnuť zadarmo. Po stiahnutí a jednoduchej inštalácii vám už nič nebude brániť v hraní.

 

Diablo 2 PC

Pokiaľ ste sa rozhodli kliknúť na ponuku Diablo 2 download prezrite si systémové požiadavky. Nemusíte meniť operačný systém, dôležité je stiahnuť si verziu, ktorá bude vo vašom počítači bežať. V ponuke je

  • Diablo 2 Windows
  • Diablo 2 Mac
  • Diablo 2 Linux

Pokiaľ si budete chcieť túto akčnú hru zakúpiť Diablo 2 cena sa pohybuje okolo 16 e.

Diablo 2: Lord of the Destruction je druhá časť série. Úspech, ktorý po celom svete získala prinútil vývojárov pracovať na ďalšej časti – Diablo 3 a Diablo 4.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 11 votes
Názov programu
Diablo 2
Operačný systém
Windows xp, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10
Software Category
Hry
Cena
FREE TRIAL (Demo)
Stránka výrobcu