MANGO SPEVNÍK (mobilná app)

Mango Spevník je mobilná aplikácia, ktorá obsahuje množstvo piesní aj s akordmi. Ak radi hráte na gitare a chýbajú vám noty na niektorú obľúbenú pieseň určite ich nájdete tu.

Najnovšia verzia Mango Spevník na stiahnutie zadarmo obsahuje viac ako 50 tisíc českých skladieb. Miesto nosenia zošitov so slovami a notami skladieb teraz stačí stiahnuť si jedno apku do mobilu – sťahuj Mango Spevník.

 

Mango Spevník download

Mango Spevník zadarmo je šikovná aplikácia, v ktorej nájdete najhranejšie, ale aj tie menej známe české piesne. Spolu s nimi tu nájdete aj slová a akordy každej skladby. Nemusíte si pamätať noty, stačí si len stiahnuť app Mango Spevník zadarmo.

Chystáte sa na stanovačku, alebo len na víkendový výlet do prírody? Trebárs na huby. Ak beriete zo sebou gitaru a chcete si spríjemniť posedenie pri ohni aplikácia Mango Spevník vám nahradí zošit s akordmi. Aplikácia obsahuje akordy tisícok českých piesní takže budete môcť hrať na želanie každému účastníkovi výletu.

Veľké množstvo piesní môže na prvý pohľad pôsobiť chaoticky, preto je výber uľahčený viacerými funkciami. Môžete si doma v pokoji vytvoriť poradovník piesní, ktoré budete hrať. Hudbu, alebo piesne môžete vyhľadávať aj podľa názvu piesne.

 

Mango Spevník Android / iPhone

Mobilný program Mango Spevník na stiahnutie zadarmo vytvoril český vývojár Adam Motvička. Dal dokopy viac ako 50 tisíc českých skladieb a prehľadne ich zoradil v aplikácii.

Celú app Mango Spevník si môžete stiahnuť do mobilných telefónov s Androidom aj iPhone. Konkrétnu verziu nájdete v Google Play, App Store alebo môžete využiť odkaz a stiahnuť si Mango Spevník zadarmo do mobilu z tejto stránky

  • Mango Spevník download Android
  • Mango Spevník download iPhone ( tu )

S touto aplikáciou sa pri žiadnom táboráku nudiť nebudete. Ak viete hrať na gitare tak si ju rýchlo stiahnite, ak nie je najvyšší čas začať sa hru na gitaru učiť.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 1 votes
Názov programu
Mango Spevník
Operačný systém
Android, iPhone
Software Category
Mobilné app
Cena
Free
Stránka výrobcu