MAGIO GO TV (televízia cez internet)

Magio GO TV je mobilná aplikácia, ktorá vám umožní sledovať televízne stanice v mobilnom telefóne. Nepremeškajte obľúbený seriál, pozrite si dobrý film či obľúbenú reláciu priamo v telefóne.

Najnovšia verzia Magio GO TV na stiahnutie zadarmo je zameraná hlavne na možnosť sledovania televíznych staníc v mobilnom telefóne. To ale nie je všetko čo táto aplikácia obsahuje. Sťahuj Magio GO TV.

 

Magio GO TV download

Máte obľúbený seriál alebo televíznu reláciu a chcete vidieť každú časť? S app Magio GO TV na stiahnutie zadarmo vám to v plnej miere umožní. S touto aplikáciou môžete sledovať televíziu priamo v mobile. Potrebujete len mať túto aplikáciu a pripojenie na internet.

V aplikácii Magio GO TV zdarma nájdete viac ako 140 televíznych kanálov. Prostredníctvom tohto mobilného programu môžete sledovať aj vysielanie, ktoré vám ušlo. Umožní vám to Archív Magio GO, v ktorom nájdete relácie, filmy a seriáli 6 dní dozadu z viac ako 120 krajín. Môžete si tak pozrieť všetko, čo vám posledný týždeň ušlo.

S touto aplikáciou získate prístup ak do videopožičovni, kde môžete sledovať filmy. Na výber máte z viac ako stovky našich alebo zahraničných filmov. Ak potrebujete prerušiť film môžete si ho prezrieť neskôr, aplikáciu môžete ovládať gestami a veľa iného.

 

Magio GO TV Android / iPhone

Aplikáciu Magio GO TV je možné si stiahnuť zadarmo. Aby ste ale mohli TV sledovať musíte sa registrovať a za túto službu si zaplatiť (podobne ako v Netflix). Ak už Magio GO máte, stačí sa vám v aplikácii len prihlásiť, novú registráciu rozhodne nerobte.

Aplikáciu na sledovanie TV nájdete na internete vo verziách pre mobilné telefóny s Androidom a aj iPhone. Potrebujete si len stiahnuť verziu pre váš mobil

  • Magio GO TV download Android (zo stránky)
  • Magio GO TV download iPhone ( tu )

Pokiaľ by vám táto aplikácia nevyhovovala a chcete sledovať TV v mobile môžete skúsiť napríklad aplikáciu Horizon GO zadarmo.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Magio GO TV
Operačný systém
Android, iPhone
Software Category
Mobilné app
Cena
Free